Nuty zapachowe

Perfumy, których używasz, bardzo dużo mówią o Twojej osobowości. Znajdź dla siebie odpowiedni zapach, pamiętając o tym, by nie decydować się na przypadkową kompozycję. Aby uniknąć rozczarowań, sprawdź, jakie nuty zapachowe kryją w sobie interesujące Cię perfumy. Niezależnie od tego, czy szukasz aromatu kwiatowego, drzewnego, świeżego czy orientalnego Sephora będzie Twoim zaufanym przewodnikiem po świecie najpiękniejszych aromatów ze wszystkich kategorii zapachowych.



1269 Produktów
  • ARMANI

    Acqua Di Giò Profondo

    Woda Perfumowana
    50 ml

    Od

    469,00 zł

    938,00 zł / 100ml

    4326

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • ARMANI

    Acqua di Giò Parfum

    Woda perfumowana dla mężczyzn
    ACQUA DI GIO PARFUM 30ML

    Od

    323,90 zł

    1.079,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    489,00 zł

    -33%

    2442

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • GUERLAIN

    125 ml

    508,90 zł

    407,12 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    679,00 zł

    -25%

    6
  • CHLOÉ

    30 ml

    Od

    359,00 zł

    1.196,67 zł / 100ml

    98

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • NARCISO RODRIGUEZ

    FOR HIM MUSC SANTAL

    Eau de Parfum Intense
    50 ml

    Od

    449,00 zł

    898,00 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • ARMANI

    50 ml

    Od

    475,00 zł

    1.058,00 zł / 100ml

    2320

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • HUGO BOSS

    50 ml

    Od

    475,00 zł

    950,00 zł / 100ml

    286

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • MUGLER

    Mugler Alien Pulp

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    115,00 zł

    840,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    255,00 zł

    -1%

    1275

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • LANCÔME

    Idole Peach'n Roses

    Woda perfumowana
    25 ml

    Od

    339,00 zł

    1.356,00 zł / 100ml

    554

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHANEL

    CHANCE EAU SPLENDIDE

    Mleczko Nawilżające
    400ml

    445,00 zł

    111,25 zł / 100ml

    1
  • Wyłączność

    KAYALI

    Vanilla Musk Mini Duo

    Zestaw wód perfumowanych
    2 x 5 ml

    95,90 zł

    959,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -25%

    351
  • DIOR

    Dior Addict Purple Glow

    woda perfumowana malinowe nuty zapachowe i nuty irysa
    30 ml

    Od

    329,00 zł

    1.096,67 zł / 100ml

    212

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Dior Addict Rosy Glow

    woda perfumowana, różane nuty zapachowe oraz nuty liczi
    30 ml

    Od

    329,00 zł

    1.096,67 zł / 100ml

    413

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Dior Addict Peachy Glow

    woda perfumowana nuty brzoskwini oraz jaśminu
    30 ml

    Od

    329,00 zł

    1.096,67 zł / 100ml

    378

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Aura

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów.
    90 ml

    93,00 zł

    103,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    125,00 zł

    -25%

    81
  • DOLCE & GABBANA

    50 ml

    Od

    459,00 zł

    918,00 zł / 100ml

    685

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    THE ONE

    Woda perfumowana intense
    30 ml

    Od

    389,00 zł

    1.296,67 zł / 100ml

    701

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DOLCE & GABBANA

    50 ml

    Od

    419,00 zł

    838,00 zł / 100ml

    728

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    RARE BEAUTY

    Find Comfort Feel Seen

    Perfumowana mgiełka do włosów i ciała
    100 ml

    145,00 zł

    145,00 zł / 100ml

    316
  • YVES SAINT LAURENT

    Libre Berry Crush

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    455,00 zł

    1.516,67 zł / 100ml

    1706

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ARMANI

    Power of You

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    346,00 zł

    1.163,33 zł / 100ml

    3895

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • OUAI

    Fragrance Mist Ibiza

    Mgiełka do włosów i ciała
    97 ml

    111,00 zł

    114,43 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    149,00 zł

    -25%

    2419
  • VALENTINO

    50 ml

    Od

    442,00 zł

    930,00 zł / 100ml

    1677

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • VALENTINO

    30 ml

    Od

    425,00 zł

    1.416,67 zł / 100ml

    1872

    Dostępne w 3 pojemnościach

24 produkty z 1269

Aby odnaleźć zapach świetnie współgrający z różnymi aspektami Twojej osobowości, weź pod uwagę perfumy z nutami zapachowymi, które są Ci szczególnie bliskie i w jakiś sposób Cię przypominają. Możesz być pewna, że Sephora pomoże Ci dokonać prawidłowego wyboru. Skorzystaj z podziału perfum na główne rodziny zapachowe. Uważasz się za osobę ciepłą i odważną? Odkryj urok orientalnych aromatów. Przekonaj się, że niejedna tego typu kompozycja zdobędzie Twoje szczególne zainteresowanie. Szukasz nietuzinkowego połączenia świeżości i zmysłowości? Daj się oczarować orzeźwiającym perfumom z rodziny zapachów cytrusowych. Jeśli wolisz ujmująco delikatne i kobiece wonie, koniecznie postaw na kwiatowe aromaty, które znakomicie podkreślą Twoją subtelną naturę. To jednak dopiero początek - możliwości jest całe mnóstwo! Przeróżne połączenia nut drzewnych, korzennych, kwiatowych i waniliowych tworzą fascynujące, często wręcz magnetyczne zapachy. Trudno się im oprzeć! Znajdź najlepsze perfumy dla mężczyzn lub najpiękniejsze perfumy dla kobiet, korzystając z dużego ułatwienia, jakim jest klasyfikacja na nuty zapachowe!

Na przykład: name@example.com