APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Ciało i Kąpiel

Poznaj najlepsze produkty z kategorii ciało i kąpiel, które oczyszczą Twoją skórę, nadadzą jej jedwabistą gładkość i piękny zapach. Balsam do ciała, peeling, dezodorant - z Sephora zadbasz o siebie, stosując produkty najlepszych marek. Odkryj kremy nawilżające o aksamitnej konsystencji, olejki do ciała i aromatyczne żele pod prysznic.



775 Produktów
  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Olejek po prysznic
    200ml

    45,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    44
  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Naturalny dezodorant
    75 ml

    45,00 zł

    60,00 zł / 100ml

    5
  • BALI BODY

    Luxe Tanning Mitt

    Rękawica do samoopalacza
    1 sztuka

    65,00 zł

    175,68 zł / 100g

    68
  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Kostka do mycia ciała i włosów
    100 gr

    59,00 zł

    59,00 zł / 100g

    4
  • RITUALS

    The Ritual of Ayurveda

    Pianka pod prysznic w żelu
    50ml

    18,90 zł

    37,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    29,00 zł

    -34%

    47
  • CLARINS

    CL Renew Plus

    Serum do Ciala
    200ml

    285,00 zł

    142,50 zł / 100ml

    25
  • CLARINS

    CL Piling do Ciala

    Body Exfoliating
    200ml

    199,00 zł

    99,50 zł / 100ml

    19
  • CLARINS

    SUNCARE AFTERSUN

    Maska po Opalaniu
    100ml

    149,00 zł

    149,00 zł / 100ml

    11
  • DIOR

    Dior Solar

    żel samoopalający do ciała
    150 ml

    289,00 zł

    192,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    294,00 zł

    Brak opinii

  • CLINIQUE

    Moisture Surge™ Body Hydrator

    Nawilżający balsam do ciała
    200 ml

    189,00 zł

    94,50 zł / 100ml

    17
  • OUAI

    St Barts

    Mgiełka do włosów i ciała
    236 ml

    Od

    149,00 zł

    74,15 zł / 100ml

    2522

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BALI BODY

    Gradual Tanning Butter

    Masło samoopalające
    220 g

    159,00 zł

    72,27 zł / 100g

    108
  • CHANEL

    N°5

    Żel Pod Prysznic
    200ml

    285,00 zł

    142,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • BALI BODY

    Watermelon Tanning Oil SPF 50

    Olejek do opalania z filtrem SPF 50
    100 ml

    139,00 zł

    139,00 zł / 100ml

    16
  • Hot on social

    RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Pianka pod Prysznic w żelu
    200ml

    45,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    514
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Mgiełka do Włosów i Ciała
    50ml

    99,00 zł

    198,00 zł / 100g

    99
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Pianka pod Prysznic w żelu
    50ml

    29,00 zł

    58,00 zł / 100ml

    89
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Różowy Peeling Cukrowy
    250g

    79,00 zł

    31,60 zł / 100g

    166
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Olejek Rozświetlający do Ciała
    100 ml

    99,00 zł

    99,00 zł / 100ml

    96

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Serum do Ciała
    100ml

    95,00 zł

    95,00 zł / 100ml

    81
  • Hot on social

    RITUALS

    The Ritual of Yozakura Beauty to Go

    Zestaw do Kąpieli i Pielęgnacji Ciał
    50ml +40ml

    45,00 zł

    50,00 zł / 100ml

    234
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Rozświetlający spray do ciała
    150ml

    85,00 zł

    56,67 zł / 100ml

    140
  • DOLCE & GABBANA

    DEVOTION

    Krem do ciała
    180 ml

    359,00 zł

    199,44 zł / 100ml

    3
  • LABORATOIRE ERIS

    Spa Resort Juyful Hawaii

    Rewitalizujący Balsam Do Ciała
    200 ml

    149,00 zł

    74,50 zł / 100ml

    2

24 produkty z 775

Spraw sobie przyjemność, używając znakomitych kosmetyków do ciała i kąpieli. Dzięki nim odstresujesz się i przeżyjesz chwile zbawiennego relaksu. Sephora proponuje produkty przeznaczone do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, uwzględniając jej indywidualne potrzeby. Szukasz kosmetyków do zestaw Rituals. Ciesz się w pełni chwilami relaksu razem z Sephora!