Ciało i Kąpiel

Poznaj najlepsze produkty z kategorii ciało i kąpiel, które oczyszczą Twoją skórę, nadadzą jej jedwabistą gładkość i piękny zapach. Balsam do ciała, peeling, dezodorant - z Sephora zadbasz o siebie, stosując produkty najlepszych marek. Odkryj kremy nawilżające o aksamitnej konsystencji, olejki do ciała i aromatyczne żele pod prysznic.



790 Produktów
  • Wyłączność

    55,90 zł

    13,97 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    99,00 zł

    -43%

    Brak opinii

  • Wyłączność

    KORRES

    Santorini Grape

    Mleczko do ciała
    200 ml

    55,90 zł

    27,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -37%

    3
  • Wyłączność

    KORRES

    Ginger Lime

    Mleczko do ciała
    BODY MILK GINGER LIME

    55,90 zł

    27,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -37%

    Brak opinii

  • Wyłączność

    KORRES

    Bergamot Pear

    Żel do mycia ciała
    250 ml

    65,00 zł

    26,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    KORRES

    Bergamot Pear

    Mleczko do ciała
    200 ml

    55,90 zł

    27,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -37%

    3
  • Wyłączność

    KORRES

    Luminous Body Perfecter

    Mus upiększający do ciała
    200 ml

    109,90 zł

    54,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    175,00 zł

    -37%

    Brak opinii

  • DIOR

    Miss Dior

    Różany żel antybakteryjny do rąk
    100 ml

    239,00 zł

    239,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • SHISEIDO

    SYNCHROSHIELD

    Balsam do opalania do twarzy i ciała SPF 30
    150 ml

    99,90 zł

    66,60 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    205,00 zł

    -51%

    1
  • 209,00 zł

    696,67 zł / 100ml

    100
  • 145,00 zł

    966,67 zł / 100ml

    612
  • CLARINS

    125 ml

    Od

    109,90 zł

    87,92 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    149,00 zł

    -26%

    22

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 88,90 zł

    71,12 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    149,00 zł

    -40%

    79
  • SISLEY

    Black Rose Emulsion

    emulsja nawilżająca i wygładzająca
    200 ml

    735,00 zł

    367,50 zł / 100ml

    12
  • COCO & EVE

    Sunny Honey

    Rękawica do produktów brązujących
    29 g

    62,00 zł

    213,79 zł / 100g

    81
  • Wyłączność

    KORRES

    YOGHURT

    Emulsja ochronna do ciała i twarzy SPF50
    150 ml

    129,90 zł

    86,60 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    175,00 zł

    -25%

    2
  • Wyłączność

    KORRES

    Santorini Grape

    Żel do mycia ciała
    250 ml

    65,00 zł

    26,00 zł / 100ml

    6
  • SOL DE JANEIRO

    Bum Bum Jet Set

    Zestaw do pielęgnacji ciała
    50 ml + 90 ml + 30 ml

    139,00 zł

    81,76 zł / 100ml

    1205
  • Wyłączność

    119,00 zł

    119,00 zł / 100ml

    17
  • Tylko online

    DRUNK ELEPHANT

    270 ml

    129,90 zł

    43,30 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -31%

    7
  • 22,90 zł

    45,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    46,00 zł

    -50%

    1
  • SOL DE JANEIRO

    75 ml

    Od

    95,00 zł

    126,67 zł / 100ml

    345

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • SISLEY

    Le Sculpteur

    Wyszczuplający Balsam do ciała
    200 ml

    1019,00 zł

    509,50 zł / 100ml

    6
  • LANCÔME

    Confort

    Krem do rąk
    75 ml

    106,00 zł

    141,33 zł / 100ml

    11
  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Butta Drop

    Krem Do Ciała Z Ubitym Olejkiem
    75 ml

    Od

    109,00 zł

    145,33 zł / 100ml

    881

    Dostępne w 3 pojemnościach

24 produkty z 790

Spraw sobie przyjemność, używając znakomitych kosmetyków do ciała i kąpieli. Dzięki nim odstresujesz się i przeżyjesz chwile zbawiennego relaksu. Sephora proponuje produkty przeznaczone do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, uwzględniając jej indywidualne potrzeby. Szukasz kosmetyków do zestaw Rituals. Ciesz się w pełni chwilami relaksu razem z Sephora!