Maska Na Usta

Sephora oferuje wyjątkowe doświadczenie piękna dzięki szerokiej gamie produktów, od makijażu po pielęgnację włosów. Odkryj nasze bestsellery i nowości, aby podkreślić swój indywidualny styl. Niezależnie od tego, czy chodzi o makijaż twarzy, zapachy czy pielęgnację skóry, Sephora ma wszystko, czego potrzebujesz.


25 Produktów
  • Nowość

    RHODE

    Peptide Lip Boost

    Maska ujędrniająca usta
    Sugarmint (15ml)

    130,00 zł

    866,67 zł / 100ml

    796

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    LANEIGE

    Lip Sleeping Mask Gingerbread

    Maska do ust na noc, edycja limitowana
    Piernik (20 g)

    115,00 zł

    575,00 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    LANEIGE

    Sleeping Lip Mask

    Intensywnie regenerująca nocna maseczka do ust
    Berry (20 g)

    115,00 zł

    575,00 zł / 100g

    8077

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Nowość

    GISOU

    Honey Glaze Collagen Therapy

    Nawilżająca maska do ust o zapachu miodu
    Cherry Choco – 15 g

    119,00 zł

    793,33 zł / 100g

    330
  • Wyłączność

    LANEIGE

    Sleeping Lip Mask

    Intensywnie regenerująca nocna maseczka do ust
    Berry (20 g)

    115,00 zł

    575,00 zł / 100g

    8077

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Nowość

    LANEIGE

    Lip Sleeping Mask Smoothie Açaï Mangue

    Maska do ust na noc, edycja limitowana
    Smoothie Mango Açaï (20 g)

    115,00 zł

    575,00 zł / 100g

    6007
  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Plush Puddin'

    Intensywnie Regenerująca Maska Do Ust
    Vanilla (15 g)

    Od

    105,00 zł

    766,67 zł / 100ml

    850

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • Wyłączność

    LANEIGE

    Strawberry Shortcake (20 g)

    115,00 zł

    575,00 zł / 100g

    6312
  • Wyłączność

    35,00 zł

    233,33 zł / 100ml

    536

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    TATCHA

    The Kissu Lip Mask Maple Red

    Regenerująca maska do ust
    9 g

    145,00 zł

    1.611,11 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Plush Puddin'

    Intensywnie Regenerująca Maska Do Ust
    Vanilla (15 g)

    115,00 zł

    766,67 zł / 100ml

    850

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • Wyłączność

    RARE BEAUTY

    Find Comfort Lip Butter

    Nawilżający Balsam do ust & Maska na noc
    Friendly (4 g)

    95,00 zł

    2.375,00 zł / 100g

    757

    Dostępne w 4 odcieniach

  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Glaze Collagen Therapy

    Nawilżająca maska na usta z miodem
    15 g

    119,00 zł

    793,33 zł / 100ml

    394
  • Hot on social

    LANEIGE

    Sleeping Lip Mask

    Intensywnie regenerująca nocna maseczka do ust
    Gummy Bear (20 g)

    115,00 zł

    575,00 zł / 100g

    8077

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • 59,00 zł

    1.180,00 zł / 100ml

    133
  • Nowość

    REM BEAUTY

    Essential Drip

    Olejek do ust
    lavendar kiss (7 ml)

    95,00 zł

    1.357,14 zł / 100ml

    89

    Dostępne w 3 odcieniach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Maska do ust Wiśnia

    Usta nawilżone i wygładzone w 5 minut
    1 szt.

    19,00 zł

    1.900,00 zł / 100g

    320
  • Wyłączność

    TARTE

    Maracuja juicy melt mask

    Odżywcza topniejąca maska do ust
    Glaze (3ml)

    125,00 zł

    4.166,67 zł / 100ml

    159

    Dostępne w 3 odcieniach

  • TATCHA

    The Kissu Lip Mask

    Maska regenerująca do ust
    9g

    145,00 zł

    1.611,11 zł / 100g

    1712
  • 129,00 zł

    645,00 zł / 100ml

    146
  • 119,00 zł

    595,00 zł / 100ml

    26
  • 119,00 zł

    1.190,00 zł / 100ml

    2700
  • Wyłączność

    DRUNK ELEPHANT

    Plump-C™ Tripeptide Lippe Mask

    Maska na usta Plump-C™
    PLUMP-C LIPPE MASK

    125,00 zł

    625,00 zł / 100ml

    203
  • Wyłączność

    LANEIGE

    Glazed and Bouncy Drumbeat Set

    Balsam do ust i Maska do twarzy na noc
    12 g + 10 ml

    115,00 zł

    442,31 zł / 100g

    392

24 produkty z 25

Na przykład: name@example.com

Maska na usta – intensywna pielęgnacja ust