• Nowość

Lip Sleeping Mask Gingerbread - Maska do ust na noc, edycja limitowana

115,00 zł

575,00 zł / 100g

Piernik (20 g)575,00 zł / 100g

LANEIGE

Lip Sleeping Mask Gingerbread - Maska do ust na noc, edycja limitowana

115,00 zł

Piernik (20 g)575,00 zł / 100g

Zamówienia Click & Collect

Czas kompletowania zamówień może ulec opóźnieniu do 4 godzin. Przepraszamy za utrudnienia.

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 2 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Ulegnij korzennej słodyczy dzięki limitowanej edycji Lip Sleeping Mask Gingerbread, idealnej na ten świąteczny czas. Zainspirowana świątecznymi ciasteczkami wyjątkowa konsystencja tej maseczki w formie piernikowego toppingu* intensywnie nawilża usta, pozostawiając je miękkie, odżywione i chronione, z apetycznym i słodkim akcentem. Zainspirowana świeżo wyjętym z pieca piernikiem maseczka Lip Sleeping Mask Gingerbread jest niczym apetyczne ciasteczko w słoiczku na Święta.

    Za co go uwielbiamy: Ta odżywcza maseczka do ust na noc zmiękcza, wygładza i intensywnie nawilża usta, dzięki czemu rano są bardziej miękkie. Delikatnie złuszcza usta w nocy, jednocześnie pomagając chronić je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Bogata i nieklejąca się tekstura rozpływa się na ustach, przynosząc im ukojenie.

    Rezultat: usta nawilżone, odżywione i miękkie!
    • 8 godzin nawilżenia ust w nocy**
    • Natychmiastowe nawilżenie +135%**
    • O 63% mniej martwych komórek po tygodniu stosowania*

    W czym tkwi sekret? Formuła wzbogacona o nawilżające i odżywcze składniki aktywne:
    • Antyoksydanty zawarte w Berry Fruit Complex usuwają w nocy obumarłe komórki naskórka, aby po przebudzeniu usta były gładkie i odżywione — gotowe na nowy dzień!

    • Witamina C chroni i koi usta, a olej kokosowy intensywnie je odżywia.

    Wskazówka pielęgnacyjna: Przedłuż to cudowne uczucie w ciągu dnia dzięki aromatowi Lip Glowy Balm, który pozostawia usta promienne i błyszczące.

    * Dekoracyjna warstwa na cieście

    ** Na podstawie 2-tygodniowego badania klinicznego z udziałem 32 kobiet w wieku od 25 do 35 lat.

Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Regulamin dodawania opinii

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Napisz recenzję

ODKRYJ MARKĘ
LANEIGE

Zainspirowana pięknem Korei, w poszukiwaniu śnieżnobiałej skóry Amore Pacific Laboratories stworzyła LANEIGE: szereg zabiegów pielęgnacyjnych dedykowanych kobietom, które chcą zachować młodość i blask skóry. Sekret LANEIGE: woda Himalajska. Te kosmetyki zawierają w składzie wodę z himalajskich lodowców dla optymalnego nawodnienia skóry. Dzięki temu skóra jest promienna i świetlista.

ODKRYJ LANEIGE

Na przykład: name@example.com