PĘDZLE DO PODKŁADU

Chcesz mieć naturalną i piękną cerę bez niedoskonałości każdego dnia? Mamy na to rozwiązanie. Ten w 100% wegański pędzel do podkładu w połączeniu z płynnym podkładem Perfection Eclat Sephora Collection lub podkładem 10h Perfection będzie wyglądał idealnie na każdej cerze. Pędzel ten umożliwia równomierne i bardzo precyzyjne nakładanie podkładu. Miękkie i giętkie włosy zapewniają pożądany poziom krycia.

WYŁĄCZNOŚĆ
SEPHORA COLLECTION

Podkład korygujący

69,00 zł 55,20 zł
10 Kość słoniowa - 20 ml
Dostępne 24 odcienie
-20%
SEPHORA COLLECTION

Podkład korygujący 10h

69,00 zł 55,20 zł
08 Ivoire clair - Rosé (25 ml)
Dostępne 45 odcieni
-20%

PĘDZEL DO KOREKTORA

Czy marzysz o jasnym i promiennym wyglądzie na co dzień? W tym celu zalecamy użycie tego pędzla z Bright Future Illuminating Brightener lub Sephora Collection Natural High Coverage Concealer. Ultra miękkie i gęste włosie tego pędzla nałożą korektor, aby magicznie ukryć wszystkie cienie, zmarszczki, zaczerwienienia i inne niedoskonałości twarzy.

WYŁĄCZNOŚĆ
SEPHORA COLLECTION

Bright Future Korektor wygładzająco-rozświetlający

49,00 zł 39,20 zł
01.Porcelaine lumière - Radiant Porcelain - 2.5 ml
Dostępne 7 odcieni
-20%
SEPHORA COLLECTION

High Coverage Concealer Korektor o wysokim poziomie krycia pod oczy

od 45,00 zł 19,90 zł
53.5 Macchiato (3,4 ml)
Dostępne 23 odcienie
-55%

PĘDZEL DO PUDRU

Sekret świecącej się skóry, która nie świeci się na co dzień? Do tego celu należy użyć w 100% wegańskiego pędzla do pudru z Beauty Amplifier Sephora Collection Smoothing Powder. Pędzel umożliwia równomierne nakładanie różnych rodzajów pudrów (podkłady kompaktowe, pudry, róże, bronzery). Jego obfite i bardzo miękkie włókna doskonale utrwalają i matują cerę. Można go stosować na nosie, kościach policzkowych, podbródku i dekolcie dla naturalnego efektu matowej skóry.

WYŁĄCZNOŚĆ
SEPHORA COLLECTION

Opalizujący puder brązujący

45,00 zł 36,00 zł
01. My Seychelles cruise - 9 g
Dostępne 3 odcienie
-20%

PĘDZEL DO RÓŻU

Misja różu? Ma na celu uwydatnienie i wyrzeźbienie kości policzkowych w mgnieniu oka. Fazowany kształt pędzla został idealnie dopasowany do kształtu twarzy. Można go stosować zarówno do różu kremowego, jak i pudrowego, np. takiego jak Sephora Colorful Sephora Collection Blush. Zakochasz się również w odcieniach różu z palety Vivid Earth Sephora Collection. Dobry efekt gwarantowany!

WYŁĄCZNOŚĆ
SEPHORA COLLECTION

Colorful Róż do policzków Róż do policzków

40,00 zł 19,90 zł
15. So euphoric! - 3,5 g
Dostępne 12 odcieni
-50%

PĘDZEL DO ROZŚWIETLACZA

Chcesz mieć promienną i świeżą cerę? W tym celu uzbrój się w pędzel do makijażu i nałóż kilka kropel naszego niesamowitego płynnego flashera z kolekcji Luminizer Sephora na kości policzkowe, brwi i nad górną wargę. Pokochasz jego perłowy odcień, który subtelnie bawi się światłem. Ten pędzel do rozświetlacza jest okrągły i bardzo precyzyjny, dlatego sprawdzi się także do produktów w kompakcie . Wypróbuj go z rozświetlającym pudrem do twarzy Sephora Collection i odkryj blask swojej skóry.

WYŁĄCZNOŚĆ
SEPHORA COLLECTION

Rozświetlający puder do twarzy

66,00 zł 52,80 zł
01. Delicate Glow (6 g)
Dostępne 7 odcieni
-20%

PĘDZEL WIELOZADANIOWY

Niezależnie od tego, czy wolisz płynne podkłady czy kompaktowe, ten pędzel wielozadaniowy będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Zaokrąglony kształt i gęste włosy umożliwiają precyzyjne nakładanie produktu. Użyj kompaktowego podkładu matującego Sephora Collection Perfection Compact, aby uzyskać gładką i nieskazitelną cerę. Jeśli wolisz płynne podkłady, nie ma problemu, wybierz Mat Perfection Foundation. Nakładaj jednym gestem. W takiej kombinacji Twoja cera jest nienaganna.

WYŁĄCZNOŚĆ
SEPHORA COLLECTION

Kompaktowy podkład korygujący i matujący Podkład

od 56,00 zł 44,80 zł
36. Ambré / Amber - 7.5 g
Dostępne 22 odcienie
-20%

PĘDZEL KABUKI

Uwielbiamy ten pędzel Kabuki z ultra miękkimi i gęstymi włosami, które umożliwiają równomierne nałożenie makijażu. Jest idealny do równomiernego pokrycia dużych obszarów twarzy kompaktowym pudrem lub różem. Niezapomniane odcienie różu, pudru i rozświetlacza znajdziesz w palecie Vivid Sephora Collection. Plus tego pędzla Kabuki? Jest to jego mini rozmiar, mieści się łatwo w torebce i może być zabrany wszędzie.

WYŁĄCZNOŚĆ
SEPHORA COLLECTION

Poudre De Soleil Sun Disk Puder słoneczny

69,00 zł 55,20 zł
01 Soleil cuivré - Clair - 30 g
Dostępne 2 odcienie
-20%

PĘDZLE DO OCZU

WYŁĄCZNOŚĆ

WYŁĄCZNOŚĆ

WYŁĄCZNOŚĆ

CZYSZCZENIE PĘDZLI DO MAKIJAŻU

Konieczne jest czyszczenie pędzli do makijażu przynajmniej raz w tygodniu, aby używać ich tak długo, jak to możliwe. Aby sprostać temu (niezbyt ciekawemu) wyzwaniu, sugerujemy, abyś odkrył 3 super czyszczące, łatwe w użyciu i skuteczne gadżety. Codzienny spray bez spłukiwania, suchy środek czyszczący do usuwania cieni z pędzli oraz mydło do głębokiego czyszczenia. I już, Twoje pędzle są jak nowe!

WYŁĄCZNOŚĆ
WYŁĄCZNOŚĆ

ODKRYJ SEKRETY PRODUKCJI NASZYCH SYNTETYCZNYCH PĘDZLI