Cucumber Tonic Mask - Maseczka do twarzy

Bezpieczne płatności
Promocja obowiązuje od 26.08.2025r. do 20.10.2025r. (lub do wyczerpania zapasów) na sephora.pl i w aplikacji Sephora. Oferta obowiązuje na wybrane produkty oznaczone tagiem "Last Chance”. Uprawnia do otrzymania rabatu -60% na drugi, tańszy produkt. Oferta obowiązuje z kodem: LAST. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect. W przypadku zwrotu produktów objętych promocją, należy zwrócić całe zamówienie. Lista produktów objętych ofertą może ulec zmianie w trakcie jej trwania.
-
Opis
To najmocniejsza z naszych oczyszczających masek, stworzona aby dogłębnie oczyszczać pory.
Zawiera w sobie glinkę kaolinową, cynk oraz ekstrakt z ogórka, aby efektywnie ujędrniać i oczyszczać tłustą skórę.
Nadmiar sebum oraz niedoskonałości są zminimalizowane dzięki ekstraktowi z ogórka, który pozostawia na skórze uczucie chłodu, pozostawiając ją dodatkowo delikatnie rozświetloną.
Kod produktu: 489900
Osoba odpowiedzialna w UE :
Producent :
- Zalecenia stosowania
- Składniki
Od ponad 50 lat Mario Badescu z dumą kontynuuje dostarczanie prostych, skutecznych rozwiązań w zakresie pielęgnacji skóry dla wszystkich.


mario badescu
Cucumber Tonic Mask - Maseczka do twarzy