Zestaw Yuza ERBORIAN

Zestaw od Erborian, marki znanej z odkrywania sekretów koreańskiej pielęgnacji. YUZA SORBET EYE Jak powiew energii, YUZA SORBET EYE pomaga obudzić oko, pomagając jednocześnie nawilżyć delikatną skórę wokół oka. To żelowe serum zawiera mikrocząstki z witaminą E znaną ze swoich właściwości przeciwutleniających. Natychmiast otula skórę, aby chronić ją przed zanieczyszczeniami i przesuszeniem. Skóra jest miękka, gładka, wydaje się być wypoczęta i pełna energii. YUZA SORBET Dzięki ziołom z Korei znanym z ich zalet dla skóry, YUZA SORBET działa jak "druga skóra": Twoja skóra jest jak otulona płaszczem ochornnym, wydaje się być chroniona przed zewnętrznymi szkodnikami. Jego cudownie lekka konsystencja zawiera mikrokapsułki o właściwościach przeciwutleniających, które pomagają wyraźnie walczyć z pierwszymi oznakami starzenia. Skóra wygląda jaśniej, mocniej i bardziej promiennie. KREM BB NUDE Krem BB Nude 5 w 1 jest wielozadaniowym podkładem do twarzy czerpiącym z koreańskiego doświadczenia technologicznego. Lekka jak mgiełka formuła wtapia się w twarz, aby: - Wyrównać koloryt i matować cerę, - Zauważalnie zredukować niedoskonałości, - Wygładzić teksturę skóry, - Nawilżyć i "wypełnić" skórę, - Zapewnić aksamitne i nietłuste wykończenie makijażu. Przeczytaj więcej

ERBORIAN

Yuza Sorbet
Lekka emulsja z witaminami
50 ml

215,00 zł

ERBORIAN

YUZA SORBET EYE
Serum pod oczy
15 ml

169,00 zł

ERBORIAN

Krem BB Nude
45 ml

189,00 zł
573,00 zł

Z kartą Klubu Sephora, 1 zł = 1 punkt. Za każde 650 punktów otrzymasz 10% rabatu do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

  • tab description Opis

    Zestaw od Erborian, marki znanej z odkrywania sekretów koreańskiej pielęgnacji. YUZA SORBET EYE Jak powiew energii, YUZA SORBET EYE pomaga obudzić oko, pomagając jednocześnie nawilżyć delikatną skórę wokół oka. To żelowe serum zawiera mikrocząstki z witaminą E znaną ze swoich właściwości przeciwutleniających. Natychmiast otula skórę, aby chronić ją przed zanieczyszczeniami i przesuszeniem. Skóra jest miękka, gładka, wydaje się być wypoczęta i pełna energii. YUZA SORBET Dzięki ziołom z Korei znanym z ich zalet dla skóry, YUZA SORBET działa jak "druga skóra": Twoja skóra jest jak otulona płaszczem ochornnym, wydaje się być chroniona przed zewnętrznymi szkodnikami. Jego cudownie lekka konsystencja zawiera mikrokapsułki o właściwościach przeciwutleniających, które pomagają wyraźnie walczyć z pierwszymi oznakami starzenia. Skóra wygląda jaśniej, mocniej i bardziej promiennie. KREM BB NUDE Krem BB Nude 5 w 1 jest wielozadaniowym podkładem do twarzy czerpiącym z koreańskiego doświadczenia technologicznego. Lekka jak mgiełka formuła wtapia się w twarz, aby: - Wyrównać koloryt i matować cerę, - Zauważalnie zredukować niedoskonałości, - Wygładzić teksturę skóry, - Nawilżyć i "wypełnić" skórę, - Zapewnić aksamitne i nietłuste wykończenie makijażu.

Erborian, „Zioła Orientu”, to marka stworzona przez dwie kobiety pełne pasji, Hojung Lee, koreańską badaczkę i Katalin Berenyi, prawdziwą globtroterkę piękna. Podzielą one to samo marzenie: przekazać reszcie świata sekrety koreańskiego piękna. „Stworzenie Erborian z Hojung to była oczywistość. Kobiety na całym świecie mają jedną wspólną cechę: unikalne, niekłamane i naturalne piękno.” Katalin Berenyi, Prezes i współzałożycielka marki.
Zestaw Yuza
573,00 zł