APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Powerful-Strength Line-Reducing - Serum

399,00  zł

798,00 zł / 100ml

50 ml798,00 zł / 100ml

KIEHL'S SINCE 1851

Powerful-Strength Line-Reducing - Serum

399,00 zł

50 ml798,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

TWÓJ PREZENT

Torba w prezencie przy zakupie produktów marki Kiehl's za min. 199 zł

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Pozbądź się widocznych zmarszczek pod oczami! Derm Solution Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate jest propozycją dla osób, które chcą zredukować pojawiające się w okolicy oczu zmarszczki i inne niedoskonałości. Oprócz witaminy C, to przeciwstarzeniowe serum zawiera także kwas hialuronowy. Formuła pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek, poprawiając jednocześnie strukturę skóry wokół oczu. Dzięki stosowaniu Derm Solution Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate skóra w okolicach oczu wygląda znacznie lepiej, jest wygładzona, nawilżona i rozjaśniona.

Opinie

3.7/5

(422 Opinie)

Wszystko (422)

(206)

(56)

(46)

(49)

(65)

  • 09 wrz 2026

    Edyta

    35 do 44

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    bardzo dobry

    Bardzo dobry produkt, ale ma lekkie uczucie ściągnięcia na skórze

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 09 wrz 2026

    KAMR

    Opinia testera


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 422

POZNAJ TĘ MARKĘ
KIEHL'S SINCE 1851

WYJĄTKOWA RELACJA Z WŁASNĄ SKÓRĄ
Nasza skóra stanowi naszą główną barierę chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi. Dlatego tak ważne jest, aby stosować odpowiednią pielęgnację twarzy.

ODKRYJ KIEHL'S SINCE 1851

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com