APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Ultra Facial Barrier-Hydrating Cleanser - Żel myjący

139,00  zł

92,67 zł / 100ml

150 ml92,67 zł / 100ml

KIEHL'S SINCE 1851

Ultra Facial Barrier-Hydrating Cleanser - Żel myjący

139,00 zł

150 ml92,67 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

TWÓJ PREZENT

Torba w prezencie przy zakupie produktów marki Kiehl's za min. 199 zł

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Kiehl's, Ultra Facial Barrier-Hydrating Cleanser, Nawilżająco-ochronny kosmetyk do mycia twarzy, 150 ml
    Oczyszczaj skórę z łagodnym kremem do mycia Ultra Facial Barrier-Hydrating Cleanser od Kiehl's – delikatnie, skutecznie i bez naruszania bariery ochronnej
    Korzyści:
    - Dokładnie usuwa makijaż i filtry UV
    - Nawilża skórę i nie narusza jej bariery ochronnej
    - Odpowiedni nawet do skóry wrażliwej i skłonnej do egzemy
    - Krem zmienia się w gęstą piankę
    Co sprawia, że ten produkt jest wyjątkowy?
    Oto nawilżająco-ochronny krem do mycia twarzy, z którym skóra jest czysta, nawilżona i ukojona – bez uczucia ściągnięcia i podrażnień. Formuła ze skwalanem i gliceryną chroni przed przesuszeniem, a surfaktanty aminokwasowe są łagodne dla każdego typu skóry.

Opinie

4.7/5

(1201 Opinie)

Wszystko (1202)

(898)

(240)

(49)

(12)

(3)

  • 27 wrz 2026

    Ewko

    25 do 34

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Tydzień

    super

    spełnia w zupełności swoją funkcję, dodatkowo ma przyjemny delikatny zapach

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 17 wrz 2026

    Nikola

    18 do 24

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 1202

POZNAJ TĘ MARKĘ
KIEHL'S SINCE 1851

WYJĄTKOWA RELACJA Z WŁASNĄ SKÓRĄ
Nasza skóra stanowi naszą główną barierę chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi. Dlatego tak ważne jest, aby stosować odpowiednią pielęgnację twarzy.

ODKRYJ KIEHL'S SINCE 1851

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com