APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Midnight Recovery - Olejek oczyszczający

189,00  zł

108,00 zł / 100ml

175 ml108,00 zł / 100ml

KIEHL'S SINCE 1851

Midnight Recovery - Olejek oczyszczający

189,00 zł

175 ml108,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

TWÓJ PREZENT

Torba w prezencie przy zakupie produktów marki Kiehl's za min. 199 zł

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Jego konsystencja, pod wpływem wody, zamienia się w emocję, która delikatnie i efektywnie zmienia makijaż i oil. Na jego unikalnej formule znajduje się olejki roślinne, takie jak olejek lawendowy i skwalen (lipid pozyskiwany z roślin, których struktura jest bardzo zbliżona do lipidów w skórze). Twoja skóra będzie nie tylko doskonale oczyszczona, ale także dopieszczona i komfortowo ukojona na czas nocnego odpoczynku. Oleje są pozbawione mydła, siarczanów i olejków mineralnych. Jest bezpieczny dla wrażliwych okolic oczu. Nie przyczynia się do powstawania zaskórników.

Opinie

4.3/5

(275 Opinie)

Wszystko (275)

(179)

(38)

(25)

(18)

(15)

  • 17 wrz 2026

    Werka

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    Świetny produkt

    Super


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 15 wrz 2026

    Masz

    Opinia testera


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 275

POZNAJ TĘ MARKĘ
KIEHL'S SINCE 1851

WYJĄTKOWA RELACJA Z WŁASNĄ SKÓRĄ
Nasza skóra stanowi naszą główną barierę chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi. Dlatego tak ważne jest, aby stosować odpowiednią pielęgnację twarzy.

ODKRYJ KIEHL'S SINCE 1851

Na przykład: name@example.com