APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Calendula Herbal-Extract - nagietkowy tonik do twarzy

219,00  zł

87,60 zł / 100ml

250 ml87,60 zł / 100ml

KIEHL'S SINCE 1851

Calendula Herbal-Extract - nagietkowy tonik do twarzy

219,00 zł

250 ml87,60 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

TWÓJ PREZENT

Torba w prezencie przy zakupie produktów marki Kiehl's za min. 199 zł

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Kiehl's pokochał Polskę! Odkryj naszą limitowaną edycję „Kiehl's loves Poland” z naszymi bestsellerami w nowych odsłonach graficznych. Nagietkowy, bezalkoholowy tonik do twarzy Calendula Herbal-Extract Toner jest wielbiony przez nasze klientki już od lat 60tych. Klasyczna, kultowa formuła zawierająca wyciąg z ręcznie zbieranych płatków nagietka została udoskonalona i wzbogacona ekstraktem z korzenia łopianu oraz alantoiną. Nagietek lekarski uznawany jest jako zioło lecznicze i powszechnie stosowany jest w pielęgnacji skóry tłustej.

    Poddaj się magicznej sile delikatnego toniku, który oczyszcza i łagodzi skórę normalną i tłustą. Poczuj na własnej skórze jego wyjątkowe możliwości! W formule tego toniku znalazł się wyciąg z kwiatów nagietka wraz z jego płatkami. Calendula Herbal Extract Toner zaprojektowano z myślą o ukojeniu problemów skóry i poprawieniu jakości cery tam, gdzie mamy z nią problem. Tonik pozwala nie tylko oczyścić skórę, ale pomaga również utrzymać jej naturalną równowagę i integralność. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom Calendula Herbal Extract Toner szybko stał się jednym z ulubionych produktem naszych Klientów.

Opinie

4.3/5

(223 Opinie)

Wszystko (223)

(152)

(21)

(22)

(10)

(18)

  • 17 wrz 2026

    Werka

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Sześć miesięcy

    Super

    Jest okej


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 15 wrz 2026

    Masz

    Opinia testera


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 223

POZNAJ TĘ MARKĘ
KIEHL'S SINCE 1851

WYJĄTKOWA RELACJA Z WŁASNĄ SKÓRĄ
Nasza skóra stanowi naszą główną barierę chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi. Dlatego tak ważne jest, aby stosować odpowiednią pielęgnację twarzy.

ODKRYJ KIEHL'S SINCE 1851

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com