NEOM to brytyjska marka, która wykorzystuje moc aromaterapii aby poprawić samopoczucie, zgodnie ze słowami "małe kroki, duża różnica". Zapachy są w 100% naturalne, a wszystkie świece, dyfuzory i olejki eteryczne NEOM oferują prawdziwe korzyści dla dobrego samopoczucia, pomagając Ci lepiej spać, mniej się stresować, zwiększać energię i poprawiać nastrój. Produkty NEOM są wytwarzane z miłością w Wielkiej Brytanii z etycznie pozyskiwanych, zrównoważonych i organicznych składników.

LEPSZY SEN?
LEPSZY SEN?

Zregeneruj się!
Nic tak nie wpływa na Twój wygląd i samopoczucie jak sen lub jego brak. Wdychaj więc nasze senne, w 100% naturalne zapachy z gamy Sleep.

WIĘCEJ ENERGII?
WIĘCEJ ENERGII?

Poznaj doładowaną wersję siebie.
Czysta, naturalna energia - nie ma nic lepszego. Jeśli więc potrzebujesz pomocy z pobudką 6 rano lub spadkiem sił o 3 po południu (a może z jednym i drugim?), odkryj naszą energetyzującą linię Energy.

MNIEJSZY STRES?
MNIEJSZY STRES?

Stres - zniweluj go.
Naucz się być spokojnym, a zawsze będziesz szczęśliwy. Stwórz strefę spokoju zawsze i wszędzie dzięki naszemu naturalnemu zapachowi.

LEPSZY NASTRÓJ?
LEPSZY NASTRÓJ?

Uruchom szczęśliwe emocje.
Niezależnie od tego jaka jest Twoja wersja szczęścia, wierzymy, że zaczyna się ono od pozytywnego stanu umysłu. Pochłaniaj naturalne dobre rzeczy w naszej ofercie Happy.