ORCHIDEA Z JEJU, CENNY ZIMOWY KWIAT

Zagrożona wyginięciem dzika orchidea z Jeju występuje w odległych, ośnieżonych górach wyspy. Jej wyjątkowa żywotność pozwala na kwitnięcie w środku zimy i przetrwanie najtrudniejszych warunków, na dużych wysokościach.
Do produkcji kosmetyków, Innisfree uprawia tę orchideę w tajnym miejscu, dostępnym tylko dla upoważnionego personelu, w celu ochrony tego gatunku.

WŁAŚCIWOŚCI ANTYOKSYDACYJNE I UJĘDRNIAJĄCE

Orchidea z wyspy Jeju, cechuje się niezwykłą witalnością, która pozwala jej przebić się przez śnieg w środku zimy. Wykazuje w ten sposób silne działanie przeciwstarzeniowe. Technologia Orchidelixir™ maksymalizuje skuteczność działania flawonoidów, które minimalizują stres skóry. Adenozyna, peptydy i kwas hialuronowy to sprawdzeni sprzymierzeńcy w przywracaniu elastyczności skóry, dzięki czemu staje się ona pulchniejsza, jędrniejsza i bardziej promienna.

SERIA PIELĘGNACYJNA Z ORCHIDEĄ

Odkryj wszystkie właściwości ujędrniające i poprawiające elastyczność skóry, zawarte w linii Orchidea z Jeju. Wybierz kosmetyk odpowiadający Twojemu rodzajowi skóry: żel do cery mieszanej lub tłustej, krem do cery normalnej lub suchej oraz bogaty krem do cery dojrzałej lub suchej.