Odkryj korzyści płynące z naturalnych składników pochodzących z nieskazitelnej wyspy Jeju, w Korei Południowej!
Od momentu jej powstania w 2000 roku, Innisfree jest zaangażowane w tworzenie kosmetyków, które dbają o Twoją skórę i planetę. Wybierając 14 naturalnych składników odpowiedzialnie pozyskiwanych na wyspie Jeju, Innisfree oferuje innowacyjne i skuteczne produkty pielęgnacyjne dla każdego rodzaju skóry.

WYSPA JEJU
WYSPA JEJU
U wybrzeży Korei, wyspa JEJU oferuje czystą i zachowaną przez wieki przyrodę. Poprzez swoje produkty, Innisfree pragnie podzielić się z Tobą wyjątkowymi korzyściami płynącymi z JEJU.
THÉ VERT
THÉ VERT
Zielona herbata zbierana wyłącznie z organicznych upraw Innisfree na wyspie Jeju zapewnia intensywne nawilżenie i zdrową skórę.
SKAŁA WULKANICZNA
SKAŁA WULKANICZNA
Ten unikalny składnik usuwa oleje i zanieczyszczenia, dostarczając jednocześnie niezbędnych minerałów w celu uzyskania oczyszczonej i wygładzonej skóry.
ORCHIDEA
ORCHIDEA
Odkryj antyoksydacyjną moc Orchidei JEJU, znanej ze swojej rzadkości występowania, która pomaga chronić skórę i zapobiegać pojawianiu się pierwszych oznak starzenia.
OWOC DRZEWA BIJA
OWOC DRZEWA BIJA
Rzadki owoc drzewa Bija, znanego również jako Torreya Nucifera, który koi skórę i chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i niedoskonałościami skórnymi, zapewniając zdrową cerę.