SKAŁA WULKANICZNA Z JEJU, WYJĄTKOWA MOC OCZYSZCZAJĄCA

Wulkaniczna wyspa JEJU znajduje się na liście światowego dziedzictwa Unesco od 2007 roku i jest jednym z 7 cudów świata.
Erupcja wulkanu Halla sprzed milionów lat, w wyniku której powstała wyspa JEJU, doprowadziła do stworzenia się skał wulkanicznych, poprzez stwardnienie lawy uwolnionej podczas wybuchu.
Skały wulkaniczne, jako chronione zasoby naturalne, mogą być zbierane tylko na określonych, autoryzowanych i kontrolowanych obszarach, co czyni je wyjątkowo rzadkim składnikiem.

KORZYŚCI Z TEGO PŁYNĄCE

Ten unikalny składnik, oprócz działania antybakteryjnego, naturalnie absorbuje sebum. Staje się w ten sposób najlepszym sprzymierzeńcem dla ogólnego detoksu skóry.

Jego moc pochłaniania sebum jest silniejsza niż tradycyjnej czerwonej glinki, ghassoul i węgla drzewnego. Skóra wygląda na zdrowszą i skutecznie oczyszczoną.

ZAKRES GRUP WULKANICZNYCH

Skały wulkaniczne są zbierane i rozdrabniane do postaci nanocząsteczek, po czym wchodzą w skład 2 produktów przeznaczonych dla wszystkich rodzajów skóry z problemami rozszerzonych porów: oczyszczającej maski z glinką Pore Clearing Clay Mask i oczyszczającej maski w musie z glinką Pore Clearing Clay Mousse Mask.
Dzięki absorbującym i oczyszczającym właściwościom skał wulkanicznych, pomagają regulować wydzielanie sebum.