ODKRYJ NAWILŻAJĄCĄ MOC ZIELONEJ HERBATY

Ekologiczna i odpowiedzialna produkcja:

Zielona herbata używana w produktach Innisfree pochodzi z certyfikowanych ekologicznych pól uprawnych założonych w 1979 roku na wyspie JEJU.

Innisfree uprawia i hoduje pędy zielonej herbaty przez minimum 7 lat przed pierwszym zbiorem, aby zmaksymalizować korzyści płynące z liści i nasion dla skóry.

Marka jest inicjatorem programu ""Play Green"", którego misją jest zapewnienie odpowiedzialnej produkcji w celu zachowania naturalnego bogactwa JEJU.

DROGOCENNY SKŁADNIK

Zielona herbata z JEJU została wybrana spośród 301 istniejących odmian herbaty, aby zapewnić skórze maksymalne nawilżenie. Zielona herbata i nasiona zielonej herbaty są naturalnie bogate w antyoksydanty, taniny, witaminę B i C oraz teaninę, które intensywnie nawilżają, zmiękczają i naprawiają skórę, nadając jej maksymalny blask.

LINIA THE VERT

Gama produktów z zieloną herbatą oferuje maksymalne nawilżenie dla wszystkich rodzajów skóry.
Liście zielonej herbaty, bogate w składniki aktywne, są wyodrębniane metodą Double Squeeze: po zbiorach są one poddawane działaniu pary wodnej, a następnie dwukrotnie prasowane przed przefiltrowaniem. Ta metoda zachowuje pełnię korzyści płynących ze składników odżywczych, maksymalizując nawilżające i antyoksydacyjne działanie formuły. Kompleks Freshly Squeezed Green Tea 2.0TM jest następnie mieszany z technologią Fresh Green Tea WaterTM, pochodzącą z pary wodnej z liści herbaty, i włączany do produktów Innisfree Green Tea.