TWOJA KWITNĄCA WIŚNIA - RUTYNA DLA PROMIENNEJ CERY

Gama z ekstraktem z liści wiśni rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt, a naturalna betaina z buraka zapewnia silną dawkę nawilżenia. Formuła produktów nie zawiera alkoholu, parabenów, syntetycznych barwników ani imidazolidyno mocznika. Jest zatem idealny dla skóry matowej, odwodnionej i wrażliwej!
1
/2
ZREWITALIZUJ I PRZYGOTUJ SWOJĄ SKÓRĘ!
Nawilżający i rewitalizujący tonik z kwiatem wiśni pielęgnuje matową, wrażliwą skórę i sprawia, że staje się ona promienna i pełna blasku! Nanieś opuszkami palców lub płatkiem kosmetycznym pożądaną ilość na całą twarz i wklep dla lepszego wchłonięcia. Dla jeszcze lepszego nawilżenia i efektu odświeżenia, nałóż 2 do 3 razy, stosując tę metodę nakładania warstw, aby uzyskać doskonały koreański blask!
Emulsja jest środkiem nawilżającym o lekkiej i delikatnej konsystencji, który natychmiast wnika w skórę, aby lepiej nawilżyć suche obszary i poprawić strukturę skóry. Nałóż odpowiednią ilość na całą twarz, a następnie wklep dla lepszego wchłonięcia. Stosuj samodzielnie lub przed ulubionym kremem, rano i wieczorem!
2
/2
UPIĘKSZA I NAWILŻA
Wzmocnij swoją skórę, aby uzyskać promienny wygląd z Dewy Jelly Cream z kwiatem wiśni! Ten nawilżający krem wzmacnia i rewitalizuje skórę, pozostawiając ją jędrną i promienną. Nałóż pożądaną ilość produktu na suchą skórę i masuj do momentu wchłonięcia. Za co go kochamy: jego lekka, orzeźwiająca konsystencja galaretki zamienia się w wodę i rozpływa po nałożeniu!