ICONIQUE

Firma Givenchy stawia całe swoje mistrzostwo w dziedzinie skóry na szminkę zaprojektowaną jako elegancki dodatek. W 2019 r. Le Rouge odświeża się w 29 ultra-pigmentowych odcieniach o delikatnej kremowej konsystencji, która pozostawia usta o intensywnym kolorze i o zdrowym, matowym wykończeniu. Jego formuła łączy działanie kwasu hialuronowego z wygładzającym działaniem kwiatu Acmella oleracea . W którym odcieniu się zakochasz?

DEEP VELVET

Givenchy przedstawia Le Rouge Deep Velvet. W jednym geście ubiera usta intensywnym i żywym kolorem o matowym, pudrowym wyglądzie. Deep Velvet Red dostępny jest w 6 eleganckich odcieniach inspirowanych szlachetnymi tkaninami z najnowszych pokazów mody Givenchy, a wszystkie prezentowane są w aksamitnym w dotyku futerale z tkaniny typu suedecloth. Tekstura szminki przesuwa się i rozpływa na ustach od pierwszego pociągnięcia. Wzbogacona o masło mango, łączy w sobie absolutny komfort i ekstremalne 12-godzinne zużycie.

NIGHT NOIR

Ta kolejna nowa odmiana wzięła swoją nazwę od kolekcji Jesień-Zima 2018 firmy Givenchy Fashion, której sylwetki pomiędzy cieniem a światłem zainspirowały również lśniącą czarną obudowę. Rouge Night Noir jest dostępna w 6 nowych odcieniach o wysokim połysku wykończenia z efektem brokatu. Jego formuła łączy działanie kwasu hialuronowego z wygładzającym działaniem kwiatu Acmella oleracea . W którym odcieniu się zakochasz?