APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Black Friday

Promocja obowiązuje od 26.11.2025r. do 01.12.2025r. w perfumeriach, na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -25% na zakupy za min. 149 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BLACK. Oferta nie dotyczy produktów marek: Kayali, Dyson, GHD, Moroccanoil oraz produktów marki Rare Beauty (Zapach Rare EDP, balsamy zapachowe Rare fragrance, zestaw Rare Eau de parfum, Selena’s Faves - Zestaw zawierający wodę perfumowaną i róż do policzków). Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Produkt charytatywny Lampka nie podlega rabatowaniu. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.



2077 Produktów
  • CHANEL

    N°5

    Woda Toaletowa W Sprayu
    50 ml wkład wymienny

    465,00 zł

    930,00 zł / 100ml

    29
  • CHANEL

    CC CREAM

    Superaktywny Krem Korygujący Z Spf 50
    50 Beige (30ml)

    335,00 zł

    1.116,67 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 5 odcieniach

  • Od

    855,00 zł

    1.425,00 zł / 100ml

    1389

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    ERBORIAN

    Ginseng Super Sérum

    Serum przeciwstarzeniowe
    30 ml

    319,00 zł

    1.063,33 zł / 100ml

    229
  • GIVENCHY

    Le Rouge Sheer Velvet

    Pomadka Do Ust
    Nr 37 Rouge Graine

    245,00 zł

    7.205,88 zł / 100g

    31

    Dostępne w 9 odcieniach

  • Wyłączność

    DRUNK ELEPHANT

    C-Firma™ Fresh Day Serum

    Serum Do Twarzy Z Witaminą C
    28 ml

    379,00 zł

    1.353,57 zł / 100ml

    3453
  • Wyłączność

    RARE BEAUTY

    Perfect Strokes Universal Mini Mascara

    Tusz do rzęs format podróżny
    8 ml

    72,00 zł

    900,00 zł / 100ml

    1618
  • CHANEL

    PLATINUM ÉGOÏSTE

    Płyn Po Goleniu
    100 ml

    365,00 zł

    365,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • CHANEL

    HYDRA BEAUTY LOTION

    Tonik Do Twarzy
    150ml

    289,00 zł

    192,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • CHANEL

    LES BEIGES EAU DE TEINT

    Lekki Podkład Do Twarzy
    Light deep (30 ml)

    246,00 zł

    820,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    329,00 zł

    63

    Dostępne w 6 odcieniach

  • CHANEL

    LES BEIGES

    Rozświetlający Fluid Do Twarzy I Ciała
    Sunkissed (30 ml)

    255,00 zł

    850,00 zł / 100ml

    18

    Dostępne w 2 odcieniach

  • CHANEL

    LES BEIGES

    Trwały Podkład Nawilżający Les Beiges Zapewniający Zdrowy Blask
    B30 (30 ml)

    299,00 zł

    996,67 zł / 100ml

    31

    Dostępne w 25 odcieniach

  • CHANEL

    LE LIFT

    Krem Pod Oczy
    15g

    455,00 zł

    3.033,33 zł / 100g

    3
  • CHANEL

    POUDRE LUMIÈRE

    Rozświetlający Puder Do Twarzy
    10 IVORY GOLD (8.5 g)

    275,00 zł

    3.235,29 zł / 100g

    10

    Dostępne w 3 odcieniach

  • CHANEL

    ULTRA LE TEINT

    Ultratrwały Podkład W Kompakcie
    B10 (13 g)

    Od

    245,00 zł

    2.453,85 zł / 100g

    2

    Dostępne w 8 odcieniach

  • CHANEL

    OMBRE PREMIÈRE LAQUE

    Płynny Cień Do Powiek
    22 RAYON 6ML

    195,00 zł

    3.250,00 zł / 100ml

    4

    Dostępne w 4 odcieniach

  • CHANEL

    PINCEAU N°101

    Pędzel Do Podkładu I Pudru
    Pędzel do podkładu i pudru

    259,00 zł

    25.900,00 zł / 100g

    2
  • CHANEL

    PINCEAU N°200

    Dwustronny Pędzel Do Cieni
    Pędzel do cieni

    259,00 zł

    25.900,00 zł / 100g

    4
  • CHANEL

    LE VOLUME ULTRA-NOIR DE CHANEL

    Pogrubiający Tusz Do Rzęs
    90 NOIR INTENSE (6 g)

    215,00 zł

    3.583,33 zł / 100g

    Brak opinii

  • CHANEL

    LE LIFT

    Krem Wygładzająco-Ujędrniający
    50 ml

    699,00 zł

    1.398,00 zł / 100ml

    1
  • CHANEL

    LA PALETTE SOURCILS

    Duo Do Makijażu Brwi
    01 Light (4g)

    289,00 zł

    7.225,00 zł / 100g

    Brak opinii

    Dostępne w 3 odcieniach

  • CHANEL

    LE LIFT

    Emulsja Do Twarzy
    150 ml

    389,00 zł

    259,33 zł / 100ml

    2
  • CHANEL

    PINCEAU N°100

    Pędzel Do Podkładu
    Pędzel do podkładu

    209,00 zł

    20.900,00 zł / 100g

    Brak opinii

  • CHANEL

    SUBLIMAGE LES GRAINS DE VANILLE

    Peeling Z Ziarenkami Wanilii
    50 g

    719,00 zł

    1.438,00 zł / 100g

    1

24 produkty z 2077