PINCEAU N°100 Pędzel do podkładu PINCEAU N°100 Pędzel do podkładu

Pędzle LES PINCEAUX DE CHANEL umożliwiają każdej osobie posługiwanie się technikami wizażystów. Ich Zobacz więcej
195,00 zł
19.500,00 zł / 100g

1zł = 1 punkt. 150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

511380
 • tab description Opis

  Pędzle LES PINCEAUX DE CHANEL umożliwiają każdej osobie posługiwanie się technikami wizażystów. Ich proste, lecz funkcjonalne wzornictwo sprawia, że jest to kolekcja pożądanych akcesoriów do ekspresowej aplikacji makijażu. Wykonane z syntetycznego włosia – równie miękkiego jak odpornego – i zamocowane w czarnej, lakierowanej oprawie, mogą z elegancją przetrwać próbę czasu.


  Pędzel N°100 zaprojektowano z myślą o równomiernej aplikacji płynnych podkładów, by zapewnić nieskazitelny efekt makijażu. Zaokrąglony wierzchołek pędzla umożliwia stopniowanie efektu kryjącego według indywidulanych oczekiwań.

 • tab tips Zalecenia stosowania

  Uwolnij kroplę podkładu na grzbiet dłoni. Nabierz niewielką ilość produktu wierzchołkiem pędzla, a następnie usuń nadmiar na grzbiecie dłoni. Rozprowadź na skórze okrężnymi ruchami. Dopasuj intensywność makijażu poprzez nanoszenie cienkich warstw podkładu, aż uzyskasz pożądany efekt kryjący.

 • tab more info WIĘCEJ INFORMACJI

  INSTRUKCJE DOTYCZĄCE CZYSZCZENIA:

  Pędzle LES PINCEAUX DE CHANEL z syntetycznego włosia zaprojektowano jako akcesoria, które mają pomyślnie przetrwać próbę czasu. Należy je regularnie czyścić ciepłą wodą z łagodnym mydłem lub szamponem, a następnie suszyć ułożone na płasko w przewiewnym miejscu, z dala od źródeł wysokiej temperatury.

W świecie zapachów, makijażu i pielęgnacji marki CHANEL awangardowe produkty wchodzą w interakcje z legendarnymi kreacjami, aby składać obietnicę unikatowego piękna, sublimowanego dzień po dniu.