PINCEAU N°200 Dwustronny pędzel do cieni PINCEAU N°200 Dwustronny pędzel do cieni

Gama pędzli LES PINCEAUX DE CHANEL udostępnia wszystkim użytkownikom techniki stosowane przez wiza Zobacz więcej
245,00 zł
24.500,00 zł / 100g

1zł = 1 punkt. 150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

504939
 • tab description Opis

  Gama pędzli LES PINCEAUX DE CHANEL udostępnia wszystkim użytkownikom techniki stosowane przez wizażystów. Prosty, lecz funkcjonalny design sprawia, że jest to kolekcja pożądanych podręcznych akcesoriów. Pędzle wykonano z włosia syntetycznego, dzięki czemu są zarazem miękkie i odporne. Właściwie zabezpieczone w czarnej lakierowanej oprawie, elegancko wytrzymują próbę czasu.


  N°200 to pędzelek z dwiema końcówkami, zaprojektowany z myślą o precyzyjnej aplikacji cieni kremowych i pudrowych. Umożliwia pewną aplikację i niezawodny profesjonalny efekt.

  Specjalnie dobrane miękkie i jedwabiste włosie łatwo nabiera cienie do powiek i zapewnia ich zmysłową aplikację i idealne łączenie.

  Końcówka do cieniowania o wydłużonym kształcie nabiera i rozprowadza cienie kremowe i pudrowe – łatwo i precyzyjnie.

  Końcówka do łączenia cieni o pełnym kształcie i elastycznym włosiu łączy i miesza ze sobą różne odcienie produktów oraz łagodzi kontury, aby udoskonalić efekt makijażu.

  Aplikacja jest możliwa w każdej chwili: dwie wysuwane końcówki pędzla są zabezpieczone skuwkami, dzięki czemu łatwo można go wsunąć do torebki.

 • tab tips Zalecenia stosowania

  Efekt naturalny:

  Nabierz niewielką ilość cienia do powiek końcówką do cieniowania i nałóż go na całą ruchomą część powieki, by wymodelować i zdefiniować oczy. Następnie użyj końcówki do łączenia cieni, aby rozprowadzić cień na zewnątrz i złagodzić kontury.

  Bardziej intensywny efekt:

  Po precyzyjnej aplikacji cienia za pomocą końcówki do cieniowania, nałóż na wierzch inny cień za pomocą końcówki do łączenia cieni. Rozprowadź wokół oka, aby uzyskać efekt aureoli.

 • tab more info WIĘCEJ INFORMACJI

  INSTRUKCJE DOTYCZĄCE CZYSZCZENIA:

  Pędzle LES PINCEAUX DE CHANEL zaprojektowano z myślą o tym, by pomyślnie wytrzymywały próbę czasu. Pędzle z włosia syntetycznego trzeba czyścić regularnie ciepłą wodą z łagodnym mydłem lub szamponem. Aby je wysuszyć, należy je układać na płasko, w przewiewnym miejscu, z dala od źródeł wysokiej temperatury.

W świecie zapachów, makijażu i pielęgnacji marki CHANEL awangardowe produkty wchodzą w interakcje z legendarnymi kreacjami, aby składać obietnicę unikatowego piękna, sublimowanego dzień po dniu.