Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
My Burberry - Zestaw Woda Perfumowana - BURBERRY
 

BURBERRY

My Burberry
Zestaw Woda Perfumowana

  • oferta specjalna
  • edycja limitowana

My Burberry to kompozycja ponadczasowa i klasyczna – współczesna interpretacja wartości marki. To wynik inspiracji brytyjskim ogrodem skąpanym w letnim deszczu. Bogata, kwiatowa, urzekająca i ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- Woda Perfumowana 50 ml
- Zel pod prysznic 75 ml GRATIS

TO DO
Zestaw 50 ml
  • oferta specjalna
  • edycja limitowana
269,90zł 399,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
My Burberry to kompozycja ponadczasowa i klasyczna – współczesna interpretacja wartości marki. To wynik inspiracji brytyjskim ogrodem skąpanym w letnim deszczu. Bogata, kwiatowa, urzekająca i elegancka. Kolor kompozycji przywodzi na myśl charakterystyczne beże i pastele tworzące klasyczną kratkę Burberry. Całość zamknięta w pięknym flakonie nawiązującym do modowej historii marki poprzez zdobiącą wstążkę z gabardyny, materiału stworzonego przez założyciela marki oraz solidny korek, przypominający duże guziki słynnego płaszcza.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów