Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Aquasource - Zestaw Nawilżanie - BIOTHERM
 

BIOTHERM

Aquasource
Zestaw Nawilżanie

Zestaw zawiera: - Aquasource Rich Cream (15 ml) Nowy Aquasource to bogaty krem do cery suchej wzbogacony kompleksem 36 elementów witalnych oraz planktonem termalnym, który działa aż na 6 ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Zestaw
39,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Zestaw zawiera:
- Aquasource Rich Cream (15 ml)
Nowy Aquasource to bogaty krem do cery suchej wzbogacony kompleksem 36 elementów witalnych oraz planktonem termalnym, który działa aż na 6 biologicznych funkcji skóry. Zawiera formułę wzbogaconą czystym wyciągiem z Planktonu Termalnego, który działa aktywnie w strukturze skóry, aby zapewniać jej optymalne nawilżenie, zmniejszać podrażnienia i pozostawiać ukojoną. Skóra pozostaje gładka, świetlista i w pełni odżywiona.
 
Nowy Aquasource zachowuje swoją unikalną żelową konsystencja kremu: świeżą i przyjemną, która rozpływa się na skórze.
- Pielęgnacyjne masło do ust (5 ml)
Biotherm opracował pielęgnacyjny balsam do ust które łączy w sobie zalety i siłę odżywczą 5 olejów roślinnych. Rezultat: wygładzone i odżywione usta.

Zobacz opinie klientów