Yves Saint Laurent jest najbardziej niepokorną wśród paryskich marek ze świata mody. Przyłącz się do tej rebelii! Odrzuć wszelkie zasady i obowiązujące kanony. Kieruj się wyłącznie intuicją i nie idź na żadne kompromisy. W Yves Saint Laurent uważamy, że prawdziwe piękno zależy od Twojego nastawienia. Yves Saint Laurent to sposób na dobrą zabawę i idealny partner w rozpalającej zmysły, uwodzicielskiej grze. 

KOBIECE PERFUMY
KOBIECE PERFUMY
Odkryj gamę zapachów dla kobiet autorstwa Yves Saint Laurent. Wyjątkowy wybór perfum, które sublimują Twój styl.
ŚWIETLISTA CZY MATOWA CERA?
ŚWIETLISTA CZY MATOWA CERA?
Szukasz niezawodnego podkładu? Chcesz, aby Twoja cera była idealna? Odkryj gamę podkładów YSL. Wybierz spośród wielu odcieni, od najbardziej kryjących do tych z naturalnym wykończeniem, dopasowujących się do wszystkich karnacji.
GARDEROBA Z POMADKAMI
GARDEROBA Z POMADKAMI
Klasyczne pomadki. Matowe szminki w płynie. Błyszczące lakiery do ust. Spraw, aby stały się Twoją tajną bronią w arsenale uwodzicielskich atrybutów. Odkryj pełen kolorowych skarbów garderobę produktów do makijażu ust marki YSL.
MĘSKI ZAPACH Y
MĘSKI ZAPACH Y
Zapach pokolenia mężczyzn kreatywnych, przedsiębiorczych, mających w życiu pasję. Dostępny w dwóch wersjach stworzonych przez Dominique Ropiona: Y Eau de Parfum i Y Eau de Toilette.