Odkryj BLACK OPIUM EAU DE PARFUM, uzależniający zapach, który stał się ikoną.
Teraz jeszcze bardziej intensywny BLACK OPIUM LE PARFUM.

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM

Jeśli poszukujesz zapachu dla kobiet, który wyróżni Cię z tłumu oraz doda Ci odwagi i pewności siebie wybierz wodę perfumowaną Black Opium od Yves Saint Laurent. Woda perfumowana dla kobiet Black Opium to kultowy orientalno-waniliowy zapach stworzony dla eleganckiej kobiety z rockowym pazurem.
Nuta głowy: Pieprz, Mandarynka, Gruszka, Pomarańcza
Nuta serca: Jaśmin, Kwiaty
Nuta bazy: Wanilia, kawa

BLACK OPIUM LE PARFUM

Zostań królową Nocy i obudź w sobie dziką namiętność dzięki najnowszej wodzie perfumowanej Black Opium Le Parfum. Ta najintensywniejsza kompozycja z kultowej kolekcji Mistrza Yves Saint Laurent podkreśli Twoją kobiecość i wzniesie Twoją sensualność na wyższy poziom.
Nuta głowy: Gruszka, Mandarynka
Nuta serca: Jaśmin, Mirabelka, Cynamon, Płatki
Nuta bazy: Wanilia, kawa, Paczula

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM NEON

Woda perfumowana Black Opium NEON od Yves Saint Laurent to propozycja dla kobiet, które nie boją się sięgać po więcej, które pragną rozjaśniać noc niczym światła neonów. Pozwól się skusić intrygującej fuksjowej łunie, która przełamuje czerń nocy. Nuta głowy: Owoce cytrusowe, Mandarynka, Pitaja
Nuta serca: Jaśmin
Nuta bazy: Wanilia, kawa

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM GREEN

ODWAŻ SIĘ. WSTRZĄŚNIJ. POCZUJ. BLACK OPIUM ILLICIT GREEN. Soczysta, żywiołowa i prowokująca – to właśnie Black Opium Illicit Green, kolejna odsłona kultowego już Black Opium.
Nuta głowy: Jaśmin, Wanilia
Nuta serca: Mandarynka
Nuta bazy: Figa

BLACK OPIUM EAU DE PARFUM EXTREME

Black Opium Eau de Parfum Extreme to intensywna woda perfumowana dla kobiet, które nie boją się ryzyka, są czarujące ale i zuchwałe. Zmysłowa mieszanka zachwyca i podkreśla wymiar kobiecości bez ograniczeń.
Nuta głowy: Gruszka
Nuta serca: Kwiat pomarańczy
Nuta bazy: Kawa