ZAPACH WOLNOŚCI

Pierwsza kwiatowo-lawendowa kompozycja, roziskrzona napięciem rodzącym się pomiędzy zniewalającą zmysłowością marokańskiego kwiatu pomarańczy a aromatycznymi nutami francuskiej lawendy. Zapach każdej wolnej, odważnej i asertywnej kobiety, która żyje pełnią swojego najlepszego życia.

LIBRE EAU DE PARFUM

LIBRE to pierwsza tak elegancka, kwiatowo-lawendowa kompozycja, zbudowana wokół silnych kontrastów. Przeplatają się w niej typowo męska struktura i nadzwyczaj kobiece serce. Kuszący kwiat pomarańczy zderza się tu z aromatycznym chłodem lawendy diva z Francji.

LIBRE L'ABSOLU PLATINE

Libre L’Absolu Platine to hołd dla ekspresji prawdziwej siebie, hołd dla wolności i hołd dla kobiety wyzwolonej, która nie boi się być ogniem i lodem. Nowy zapach Libre łączy w sobie powabną białą lawendę, wyjątkowy kwiat pomarańczy pozyskiwany z Maroka oraz lawendę diva pozyskiwaną z Francji. Całość kompozycji ma metaliczny, platynowy kolor i zamknięta jest w ikonicznym, szklanym flakonie.

LIBRE LE PARFUM

Zapach dla każdej pewnej siebie, nieskrępowanej, charyzmatycznej kobiety, nade wszystko pragnącej wolności w stylu Libre. Lawendowa moc rozpalona dotykiem szafranu pochodzącego z marokańskich ogrodów YSL Ourica Community Gardens. Dzięki nowym akordom, nektar niemalże płonie w szkle flakonu.

LIBRE EAU DE TOILETTE

Zapach zmysłowej, nietuzinkowej kobiety. Żar wonnego spotkania absolutu kwiatu pomarańczy z aromatyczną świeżością serca lawendy diva, przy akompaniamencie infuzji akordu białej herbaty.

LIBRE EAU DE PARFUM INTENSE

Zapach intensywnej kobiety, która zdaje się na własny instynkt. Ikoniczna struktura LIBRE: niemal namacalne napięcie pomiędzy lawendą oraz kwiatem pomarańczy, przybiera tu bardziej wysublimowaną, uwodzicielską formę. W kwiatowym sercu aromatu stapiają się bowiem absolut kwiat pomarańczy i płomienna orchidea.

WYBIERZ SWÓJ LIBRE

INTENSE. SENSUELLE. MAGNÉTIQUE.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ