APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Wyprzedaż na kosmetyki do włosów

Idealnie proste, kręcone, a może zalotnie falowane… niezależnie od typu włosów, podczas naszych Wyprzedaży na kosmetyki do włosów z pewnością znajdziesz produkty, dzięki którym kosmyki będą prezentowały się perfekcyjnie! Odkryj nasze propozycje i przetestuj nowości lub bestsellery do włosów.



162 Produkty
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Protection Posse

    Zestaw regenerujący i termoochronny do włosów
    60 ml + 90 ml

    99,90 zł

    66,60 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -26%

    72
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Blow-Dry Brush

    Szczotka z funkcją nadmuchu z efektem zwiększenia objętości
    1 szt.

    178,90 zł

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    299,00 zł

    -40%

    12
  • Edycja limitowana

    249,90 zł

    249,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    -34%

    3
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    Hydrated + Hot Ones

    Odżywka bez spłukiwania + Produkt termoochronny
    200 ml + 90 ml

    129,90 zł

    44,79 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    175,00 zł

    -25%

    45
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    Curly Styling Routine Set

    Zestaw do włosów
    90 ml + 340 ml + 100 ml

    163,90 zł

    30,92 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -25%

    35
  • GUERLAIN

    50ml + 40ml + 40ml

    422,90 zł

    58,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    629,00 zł

    -32%

    2
  • Wyłączność

    AMIKA

    Midnight Mender

    Wzmacniająca maska na włosy na noc
    100 ml

    86,90 zł

    86,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -60%

    890
  • Wyłączność

    AMIKA

    Forget Frizz

    Szampon przeciw puszeniu się włosów
    275 ml

    54,90 zł

    19,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -60%

    1133
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie do mocno kręconych, Lekka konsystencja
    30ml

    100,90 zł

    336,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -25%

    21
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie do mocno kręconych, Bogate odżywienie
    30ml

    100,90 zł

    336,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -25%

    43
  • Wyłączność

    DYSON

    Dyson Supersonic Nural™

    Suszarka do włosów Straight+Wavy
    Pastelowy róż/Różowe złoto

    1648,90 zł

    241,07 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    2199,00 zł

    -25%

    75
  • Wyłączność

    DYSON

    Dyson Supersonic rTM

    Suszarka do włosów Straight+Wavy
    Pastelowy róż/Różowe złoto

    1873,90 zł

    567,85 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    2499,00 zł

    -25%

    87
  • 69,90 zł

    34,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    175,00 zł

    -60%

    23
  • Edycja limitowana

    INVISIBOBBLE

    CLIPSTAR PREMIUM Bloom

    Klamra do włosów
    Kremowy

    44,90 zł

    179,60 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    69,00 zł

    -34%

    9

    Dostępne w 6 pojemnościach

  • INVISIBOBBLE

    Heatless baby Curl Set

    Zestaw wałków do stylizacji bez użycia ciepła
    5 sztuk

    57,90 zł

    68,12 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -34%

    1
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Odżywka wzmacniająco-regenerująca

    Pielęgnacja regenerująca
    50 ml

    14,90 zł

    29,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    25,00 zł

    -40%

    45
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Kostka do mycia ciała i włosów
    100 gr

    39,90 zł

    39,90 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    59,00 zł

    -32%

    9
  • Try me

    97,90 zł

    65,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    245,00 zł

    -60%

    14
  • CHAMPO

    Olejek do włosów

    Lekki olejek do włosów
    28 ml

    66,90 zł

    238,93 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    169,00 zł

    -60%

    95
  • COLOR WOW

    Youth Juice

    Kuracja skóry głowy z kolagenem
    50 ml

    97,90 zł

    195,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    245,00 zł

    -60%

    729
  • CHAMPO

    Vata hydrating Shampoo

    Szampon nawilżający
    260 ml

    46,90 zł

    18,04 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    119,00 zł

    -60%

    76

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHAMPO

    Vata hydrating Conditioner

    Odżywka nawilżająca
    260 ml

    50,90 zł

    19,58 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -60%

    38
  • CHAMPO

    Kapha balancing Conditioner

    Odżywka oczyszczająca
    260 ml

    50,90 zł

    19,58 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -60%

    40

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHAMPO

    Kapha balancing Shampoo

    Szampon oczyszczający
    260 ml

    46,90 zł

    18,04 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    119,00 zł

    -60%

    71

    Dostępne w 2 pojemnościach

24 produkty z 162

Na przykład: name@example.com