Wyniki dla

"chitosan dyson"



13 Produktów
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan™

    Krem do wstępnej stylizacji, Naturalnie proste do falowanych
    100ml

    Od

    239,00 zł

    265,00 zł / 100ml

    130

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie proste do falowanych, Lekka konsystencja
    30ml

    135,00 zł

    450,00 zł / 100ml

    54
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan™

    Serum utrwalające
    100ml

    Od

    239,00 zł

    265,00 zł / 100ml

    621

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie do mocno kręconych, Lekka konsystencja
    30ml

    100,90 zł

    336,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -25%

    22
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie do mocno kręconych, Lekka konsystencja
    30ml

    100,90 zł

    336,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -25%

    22
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan™

    Krem do wstępnej stylizacji, Naturalnie proste do falowanych
    100ml

    Od

    239,00 zł

    265,00 zł / 100ml

    132

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie do mocno kręconych, Bogate odżywienie
    30ml

    100,90 zł

    336,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -25%

    43
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie do mocno kręconych, Bogate odżywienie
    30ml

    100,90 zł

    336,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -25%

    43
  • DYSON

    Chitosan

    Serum utrwalające Mini
    30 ml

    129,00 zł

    430,00 zł / 100ml

    623
  • DYSON

    Chitosan

    Multi-use styling Spray
    165 ml

    Od

    275,00 zł

    227,86 zł / 100ml

    108

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan

    Pre-Style Krem, Naturalnie proste do falowanych, Bogate odżywienie
    30ml

    135,00 zł

    450,00 zł / 100ml

    37
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan™

    Krem do wstępnej stylizacji, Naturalnie kręcone do mocno kręconych
    100ml

    Od

    239,00 zł

    265,00 zł / 100ml

    128

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan™

    Krem do wstępnej stylizacji, Naturalnie kręcone do mocno kręconych
    100ml

    Od

    239,00 zł

    265,00 zł / 100ml

    128

    Dostępne w 2 pojemnościach

13 produktów z 13