Stylizacja włosów

Marzysz o idealnej fryzurze, która utrzymuje się przez cały dzień? Sięgnij po profesjonalne kosmetyki! Stylizowanie i utrwalanie może być łatwiejsze niż myślisz. W Sephora znajdziesz bogatą gamę produktów - od lakierów do włosów, poprzez delikatne pianki, na kremach nabłyszczających kończąc. Wśród rozwiązań renomowanych marek znajdziesz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.



166 Produktów
  • 122,00 zł

    101,67 zł / 100ml

    1091
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Bb. Curl Defining Cream Light

    Lekki krem do loków
    250 ml

    109,90 zł

    43,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -47%

    193
  • COLOR WOW

    Cocktail Coco Bionic Tonique

    Produkt do włosów bez spłukiwania
    200 ml

    81,90 zł

    40,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    139,00 zł

    -41%

    1244
  • 149,00 zł

    93,13 zł / 100ml

    293
  • Tylko online

    BUMBLE AND BUMBLE

    Bond-Build Repair Styling Cream

    Odbudowujący Krem Do Stylizacji
    150 ml

    138,90 zł

    92,60 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -36%

    152
  • MOROCCANOIL

    Dry Texture Spray

    Spray dodający objętość
    205 ml

    139,00 zł

    67,80 zł / 100ml

    471
  • MOROCCANOIL

    Intense Curl Cream

    Krem nawilżający do włosów kręconych i falowanych
    300 ml

    179,00 zł

    59,67 zł / 100ml

    149
  • MOROCCANOIL

    Luminous Hairspray Strong

    Lakier do włosów
    330 ml

    119,00 zł

    36,06 zł / 100ml

    509
  • MOROCCANOIL

    Curl Defining Cream

    Krem definiujący włosy kręcone i falowane
    250 ml

    179,00 zł

    71,60 zł / 100ml

    1657
  • MOROCCANOIL

    Hydrating Styling Cream

    Krem do stylizacji
    300 ml

    179,00 zł

    59,67 zł / 100ml

    1570
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Curl Defining Crème

    Krem do włosów kręconych
    60ml

    Od

    46,90 zł

    78,17 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -47%

    19

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Hot on social

    Od

    64,00 zł

    74,50 zł / 100ml

    3033

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    COLOR WOW

    Dream Coat

    Spray do włosów kręconych
    200 ml

    149,00 zł

    74,50 zł / 100ml

    725
  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Olejek do włosów
    30 ml

    65,90 zł

    219,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    125,00 zł

    -47%

    3
  • K18

    AstroLift™

    Regeneracyjny spray zwiększający objętość
    118 ml

    219,00 zł

    185,59 zł / 100ml

    422
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Volumizing Spray

    Spray dodający włosom objętości
    150 ml

    425,00 zł

    283,33 zł / 100ml

    21
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Prêt-à-Powder

    Suchy szampon zwiększający objętość
    56 g

    99,90 zł

    178,39 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -47%

    1624
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Restructuring Conditioner

    Odżywka odbudowująca strukturę włosów
    200 ml

    335,00 zł

    167,50 zł / 100ml

    38
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Surf Spray

    Spray do stylizacji
    125 ml

    103,90 zł

    83,12 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -47%

    64

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Tonic Primer

    baza do włosów
    150 ml

    115,90 zł

    77,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -38%

    634
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Thickening Spray

    Base de pré-coiffage épaississante volume format voyage
    60 ml

    34,90 zł

    58,17 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    69,00 zł

    -49%

    65
  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Krem do styliazcji z ochrona termiczną
    118 ml

    74,90 zł

    63,47 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    115,00 zł

    -34%

    51
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Surf Infusion

    Spray do włosów
    100 ml

    73,90 zł

    73,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -60%

    432
  • Wyłączność

    KORRES

    150 ml

    52,90 zł

    35,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -40%

    1

24 produkty z 166

Produkty do stylizacji powinny być dopasowane do rodzaju Twoich włosów. Najbardziej uniwersalny wśród nich jest krem Bumble and bumble lub sięgnij po pomadę do włosów Kristin Ess Hair i przekonaj się o ich skuteczności. W Sephora dbamy o to, aby codzienna pielęgnacja włosów dostarczała Ci inspiracji i była prawdziwą przyjemnością!