Stylizacja włosów

Marzysz o idealnej fryzurze, która utrzymuje się przez cały dzień? Sięgnij po profesjonalne kosmetyki! Stylizowanie i utrwalanie może być łatwiejsze niż myślisz. W Sephora znajdziesz bogatą gamę produktów - od lakierów do włosów, poprzez delikatne pianki, na kremach nabłyszczających kończąc. Wśród rozwiązań renomowanych marek znajdziesz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.



166 Produktów
  • Nowość

    SOL DE JANEIRO

    Milky Leave-In Conditioner

    Odżywczy i ochronny spray
    210 ml

    Od

    63,00 zł

    59,52 zł / 100ml

    1906

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    OLAPLEX

    Shape Set Hairspray

    Lakier do włosów ze średnim utrwaleniem
    245 ml

    Od

    80,00 zł

    60,82 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    OLAPLEX

    No.10 Bond Shaper

    Żel stylizujący do definiowania loków
    200 ml

    140,00 zł

    140,00 zł / 100ml

    323
  • Nowość

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Working Hairspray

    Ultralekki lakier do włosów
    300 ml

    139,00 zł

    46,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Airy Texture Spray

    Spray do włosów zapewniający objętość i elastyczność
    300 ml

    139,00 zł

    46,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Cosmic Blow-Dry Jelly

    Hybrydowa galaretka do stylizacji włosów
    150 ml

    145,00 zł

    96,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Nude Powder Spray

    Puder zwiększający objętość i nadający włosom miękkość
    12 g

    145,00 zł

    1.208,33 zł / 100g

    Brak opinii

  • Nowość

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Mousse

    Lekka pianka do włosów zwiększająca objętość
    200 ml

    139,00 zł

    69,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Strong Hold Hairspray

    Bardzo drobny, szybkoschnący, trwały lakier do włosów
    300 ml

    139,00 zł

    46,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    FABLE & MANE

    Glossy Styling Hair Oil

    Nabłyszczający olejek do stylizacji z shikakai
    75 ml

    155,00 zł

    206,67 zł / 100ml

    221
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Foam Conditioner

    Balsam w piance dodający objętości do włosów cienkich
    200 ml

    149,00 zł

    74,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • GHD

    Curly ever after mini

    Spray utrwalający loki
    50ml

    69,00 zł

    94,52 zł / 100g

    Brak opinii

  • AVEDA

    102 g

    159,00 zł

    155,88 zł / 100g

    5
  • KÉRASTASE

    Blond Absolu

    Spray do włosów Blond Guard
    45 ml

    90,00 zł

    200,00 zł / 100ml

    4
  • KÉRASTASE

    Blond Absolu

    Spray do włosów Blond Guard
    190 ml

    185,00 zł

    97,37 zł / 100ml

    366
  • LIVING PROOF

    PhD Style Refresh Spray

    Odświeżający i stylizujący spray do włosów
    148 ml

    Od

    80,00 zł

    93,92 zł / 100ml

    301

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • L'Oréal Professionnel

    Keratin Alpha Sleek

    Profesjonalne serum wygładzające
    50 ml

    145,00 zł

    290,00 zł / 100ml

    183
  • 145,00 zł

    1.812,50 zł / 100g

    376
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    10 ml

    45,00 zł

    450,00 zł / 100ml

    26
  • COLOR WOW

    Get In Shape

    Spray utrwalający do włosów 2 w 1
    150ml

    93,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    125,00 zł

    -25%

    99
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Hydrate Lotion

    Balsam zapobiegający puszeniu się włosów
    150 ml

    149,00 zł

    99,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Hydrate Curl Enhancer

    Nawilżający zabieg podkreślający loki
    250 ml

    179,00 zł

    71,60 zł / 100ml

    1

22 produkty z 166

Produkty do stylizacji powinny być dopasowane do rodzaju Twoich włosów. Najbardziej uniwersalny wśród nich jest krem Bumble and bumble lub sięgnij po pomadę do włosów Kristin Ess Hair i przekonaj się o ich skuteczności. W Sephora dbamy o to, aby codzienna pielęgnacja włosów dostarczała Ci inspiracji i była prawdziwą przyjemnością!