APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Kosmetyki do włosów przetłuszczających się

Włosy ze skłonnością do przetłuszczania potrzebują odpowiednio dopasowanej pielęgnacji. Powiedz stop ciężkim kosmykom, wybierając profesjonalne produkty w Sephora. Odkryj kosmetyki, które kompleksowo zatroszczą się o Twoje włosy, przywracając im objętość, sprężystość i blask.



34 Produkty
  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Melrose Shampoo

    Szampon do włosów cienkich i przetłuszczających się
    300 ml

    135,00 zł

    45,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    GOA ORGANICS

    Melrose Conditioner

    Odżywka do włosów cienkich i przetłuszczających się
    200 g

    135,00 zł

    67,50 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Balancing Pre-Shampoo Mask

    Detoksykująca Maska Do Włosów Przed Myciem
    150 ml

    65,00 zł

    43,33 zł / 100ml

    15
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Detox

    Szampon Złuszczający
    200 ml

    79,00 zł

    39,50 zł / 100ml

    31
  • Wyłączność

    AMIKA

    Perk Up

    Suchy szampon bez talku
    233 ml

    Od

    79,00 zł

    59,91 zł / 100ml

    74

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Perk Up Plus

    Suchy szampon o długotrwałym działaniu
    208 ml

    Od

    89,00 zł

    71,63 zł / 100ml

    49

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • FABLE & MANE

    Root Refresh

    Odświeżający suchy szampon
    33 g

    132,00 zł

    400,00 zł / 100g

    229
  • CHAMPO

    Kapha balancing Shampoo

    Szampon oczyszczający
    260 ml

    Od

    46,90 zł

    18,04 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    119,00 zł

    -60%

    71

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHAMPO

    Kapha balancing Conditioner

    Odżywka oczyszczająca
    260 ml

    Od

    50,90 zł

    19,58 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -60%

    40

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • AVEDA

    Scalp Solutions Balancing Shampoo

    Szampon przywracający równowagę
    200 ml

    129,00 zł

    64,50 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -30%

    56
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Curl Crew

    Zestaw do regeneracji i stylizacji loków
    100 ml + 60 ml

    99,90 zł

    62,44 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -26%

    87
  • UNBOTTLED

    Naked Solid Shampoo

    Szampon w kostce
    75 g

    68,00 zł

    90,67 zł / 100g

    1
  • 112,00 zł

    37,33 zł / 100ml

    37
  • 159,00 zł

    63,60 zł / 100ml

    36
  • 159,00 zł

    63,60 zł / 100ml

    6

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 279,00 zł

    139,50 zł / 100ml

    7
  • 279,00 zł

    139,50 zł / 100ml

    73
  • 275,00 zł

    305,56 zł / 100ml

    120
  • Od

    159,00 zł

    63,60 zł / 100ml

    148

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Serum nawilżająco-łagodzące

    Serum do skóry głowy
    50 ml

    34,90 zł

    69,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    85,00 zł

    -58%

    161
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Sunday Purifying Clay Wash

    Oczyszczający szampon + maska z glinką
    150ml

    78,90 zł

    52,60 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -60%

    69
  • Od

    69,00 zł

    68,18 zł / 100ml

    42

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 115,00 zł

    58,08 zł / 100ml

    98
  • 22,90 zł

    25,44 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    59,00 zł

    -61%

    3

24 produkty z 34

Przetłuszczanie się włosów jest związane z nadmierną produkcją sebum. Oznacza to zaburzenie pracy gruczołów łojowych. Co jest przyczyną dolegliwości? Uwarunkowania genetyczne, zmiany hormonalne, stres, nieprawidłowa dieta, a nawet suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach. Możesz temu zaradzić, wybierając odpowiednie rozwiązania dla włosów ze skłonnością do przetłuszczania. Zadbaj przede wszystkim o łagodny maski do włosów o właściwościach wzmacniających i wygładzających. Skoncentrowane składniki błyskawicznie przywrócą im witalność i wyregulują pracę gruczołów łojowych. Aby wzmocnić działanie maski, możesz na kilkanaście minut owinąć głowę ciepłym ręcznikiem. Nie zapominaj, że włosy należy spłukiwać letnią wodą. Bardzo ciepła może stymulować nadprodukcję sebum. Dzięki kosmetykom z Sephora problem przetłuszczających się włosów będzie już tylko wspomnieniem.

Na przykład: name@example.com