Perfect hair Day Dry Shampoo – Suchy szampon

115,00  zł

58,08 zł / 100ml

198 ml58,08 zł / 100ml

LIVING PROOF

Perfect hair Day Dry Shampoo – Suchy szampon

115,00 zł

198 ml58,08 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis





    Ten suchy szampon skutecznie oczyszcza włosy, pochłaniając nadmiar sebum oraz nieprzyjemne zapachy i nadaje włosom świeży zapach.
    – Prestiżowy suchy szampon nr 1(1)
    – Pochłania sebum i zapachy
    – Skutecznie oczyszcza włosy
    – Pozostawia na włosach świeży zapach
    – Nadaje włosom wygląd, zapach i wrażenie czystości

    (1) Źródło: dane amerykańskie NPD FYI 2021, podsegment suchych szamponów


    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.5/5

(98 Opinie)

Wszystko (98)

(72)

(15)

(4)

(2)

(5)

  • 13 wrz 2026

    Julia

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Amazing product

    Unfortunately, I have to continue to re-purchase this dry shampoo regularly as it really works despite it being quite expens...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 23 sie 2026

    Jennifer

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Excellent.

    I bought this as a restock a while ago. It leaves no white cast and actually cleans your hair. The BEST dry shampoo I have u...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 98

ODKRYJ MARKĘ
LIVING PROOF

Marka Living Proof powstała w 2005 roku w wyniku współpracy naukowców z dziedziny biotechnologii i uznanych fryzjerów. Misją marki jest stworzenie oryginalnych rozwiązań podpartych badaniami naukowymi, które pomogą rozwiązać wszelkie problemy związane z pielęgnacją włosów.

 

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com