Nawilżające kosmetyki do włosów

Masz suche, zniszczone, normalne lub farbowane włosy? Nawilżająca kuracja to absolutna podstawa – bez względu na ich rodzaj. Przywraca włosom elastyczność, siłę i blask, sprawiając, że od razu wyglądają zdrowiej i lepiej się układają. Sephora zebrała w jednym miejscu najlepsze kosmetyki odżywcze i nawilżające, by twoje włosy mogły olśniewać każdego dnia.



245 Produktów
  • AVEDA

    250ml

    219,00 zł

    87,60 zł / 100ml

    11
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Intense Nutrition

    Hair Care Mask
    190 ml

    529,00 zł

    278,42 zł / 100ml

    11
  • Wyłączność

    DYSON

    Chitosan™

    Serum utrwalające
    100ml

    Od

    239,00 zł

    265,00 zł / 100ml

    621

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • OLAPLEX

    No.5 Leave In Moisturize & Mend

    Odżywka regenerująco-nawilżająca
    100 ml

    145,00 zł

    145,00 zł / 100ml

    299
  • OLAPLEX

    No.5 Bond Maintenance®

    Odżywka rewitalizująca
    100 ml

    75,00 zł

    75,00 zł / 100ml

    128
  • Tylko online

    145,00 zł

    290,00 zł / 100ml

    260
  • Wyłączność

    AMIKA

    Hydro Rush

    Intensywnie nawilżająca odżywka bez spłukiwania
    200 ml

    145,00 zł

    72,50 zł / 100ml

    1170
  • Wyłączność

    AMIKA

    Hydro Rush

    Intensywnie nawilżający szampon z kwasem hialuronowym
    275 ml

    139,00 zł

    50,55 zł / 100ml

    726
  • Wyłączność

    AMIKA

    Hydro Rush

    Intensywnie nawilżająca odżywka z kwasem hialuronowym
    275 ml

    139,00 zł

    50,55 zł / 100ml

    676
  • Wyłączność

    AMIKA

    Water Sign

    Nawilżający olejek do włosów z kwasem hialuronowym
    50 ml

    65,90 zł

    131,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    165,00 zł

    -60%

    190
  • Wyłączność

    AMIKA

    Normcore

    Odżywka nawilżająca
    275 ml

    125,00 zł

    45,45 zł / 100ml

    310
  • FABLE & MANE

    Spray Nawilżający Odbudowujący

    Wzmacnia i Nadaje Objętości Włosom
    100 ml

    125,00 zł

    125,00 zł / 100ml

    498
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Maska do włosów na noc

    Pielęgnacja włosów na noc kremowa maska + czepek
    Kokos (30 ml)

    30,00 zł

    100,00 zł / 100ml

    202

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 102,90 zł

    68,60 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    259,00 zł

    -60%

    8
  • K18

    Damage Shield pH Protective Shampoo

    Szampon wzmacniający włosy
    250 ml

    169,00 zł

    67,60 zł / 100ml

    308
  • AUGUSTINUS BADER

    The Rich Conditioner

    Odżywka do włosów
    150ml

    269,00 zł

    179,33 zł / 100ml

    512
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Leave In Seal Light

    Odżywka bez spłukiwania
    150 ml

    122,90 zł

    81,93 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -38%

    Brak opinii

  • BUMBLE AND BUMBLE

    250 ml

    129,90 zł

    51,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    245,00 zł

    -47%

    Brak opinii

  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Conditioner

    Odżywka do włosów farbowanych
    250 ml

    118,90 zł

    59,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -37%

    2
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Leave In Seal Rich

    Odżywka bez spłukiwania
    150 ml

    122,90 zł

    81,93 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -38%

    2
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Shampoo

    Szampon do włosów farbowanych
    250 ml

    109,90 zł

    43,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -40%

    1
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Repair Serum

    Serum regenerujące włosy z miodem
    30 ml

    189,00 zł

    630,00 zł / 100ml

    324
  • REDKEN

    Acidic Bonding Concentrate

    5-minutowa maska do włosów
    250 ml

    219,00 zł

    87,60 zł / 100ml

    37
  • L'Oréal Professionnel

    Absolut Molecular Repair

    Szampon do włosów
    500 ml

    209,00 zł

    41,80 zł / 100ml

    1

24 produkty z 245