Nawilżające kosmetyki do włosów

Masz suche, zniszczone, normalne lub farbowane włosy? Nawilżająca kuracja to absolutna podstawa – bez względu na ich rodzaj. Przywraca włosom elastyczność, siłę i blask, sprawiając, że od razu wyglądają zdrowiej i lepiej się układają. Sephora zebrała w jednym miejscu najlepsze kosmetyki odżywcze i nawilżające, by twoje włosy mogły olśniewać każdego dnia.



245 Produktów
  • Try me

    AVEDA

    Miraculous Oil

    Olejek do włosów
    50 ml

    255,00 zł

    510,00 zł / 100ml

    829
  • Wyłączność

    112,00 zł

    149,33 zł / 100ml

    515

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Od

    185,00 zł

    74,00 zł / 100ml

    1144

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • KÉRASTASE

    Première

    naprawcza odżywka dekalcyfikująca
    200ml

    249,00 zł

    99,60 zł / 100ml

    386
  • KÉRASTASE

    Première

    odbudowująco naprawcza maska
    200ml

    319,00 zł

    159,50 zł / 100ml

    140
  • COLOR WOW

    Mini Money Mask

    Maska zapewniająca efekt luksusowych włosów
    50 ml

    79,00 zł

    158,00 zł / 100ml

    354
  • Wyłączność

    AMIKA

    Normcore

    Szampon bez siarczanów
    275 ml

    125,00 zł

    45,45 zł / 100ml

    469
  • CHAMPO

    Vata hydrating Shampoo

    Szampon nawilżający
    260 ml

    Od

    46,90 zł

    18,04 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    119,00 zł

    -60%

    76

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHAMPO

    Vata hydrating Conditioner

    Odżywka nawilżająca
    260 ml

    50,90 zł

    19,58 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    129,00 zł

    -60%

    38
  • CHAMPO

    Vata hydrating Conditioner

    Odżywka nawilżająca
    50 ml

    55,00 zł

    110,00 zł / 100ml

    40
  • Od

    105,00 zł

    235,00 zł / 100ml

    604

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Curl Crew

    Zestaw do regeneracji i stylizacji loków
    100 ml + 60 ml

    99,90 zł

    62,44 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    135,00 zł

    -26%

    87
  • FABLE & MANE

    HoliRoots

    Olejek wzmacniający włosy
    14,4 ml

    69,00 zł

    479,17 zł / 100ml

    162
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Odżywka wzmacniająco

    regenerująca do włosów
    200 ml

    52,00 zł

    26,00 zł / 100ml

    50
  • Wyłączność

    AMIKA

    The Kure

    Maska intensywnie regenerująca
    250 ml

    195,00 zł

    78,00 zł / 100ml

    527

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Soulfood

    Odżywcza maska do włosów
    250 ml

    155,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    2303

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Bust Your Brass Blond Polaire

    Intensywna maska naprawcza
    250 ml

    195,00 zł

    78,00 zł / 100ml

    259
  • 26,90 zł

    35,87 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    69,00 zł

    -61%

    Brak opinii

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Rich One

    Szampon regenerująco-nawilżający
    300 ml

    Od

    89,00 zł

    53,00 zł / 100ml

    378

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Richer One

    Intensywna odżywka regenerująco-nawilżająca
    340 ml

    165,00 zł

    48,53 zł / 100ml

    263
  • Wyłączność

    FENTY HAIR

    The Rich One

    Odżywka regenerująco-nawilżająca
    300 ml

    159,00 zł

    53,00 zł / 100ml

    268
  • KÉRASTASE

    Olejek Chroma Absolu

    wkład uzupełniający
    75 ml

    Od

    249,00 zł

    332,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    349,00 zł

    -28%

    185

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • AVEDA

    Be Curly Advanced™

    Intensywna maska udoskonalająca loki
    25ml

    Od

    59,00 zł

    236,00 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • AVEDA

    250ml

    179,00 zł

    71,60 zł / 100ml

    13

24 produkty z 245

Na przykład: name@example.com