Olejki do włosów

Dobrze dobrany olejek do włosów jest w stanie zdziałać cuda – wyraźnie regeneruje, odżywia i wzmacnia kosmyki. Poznaj bestsellerowe olejki do różnych typów włosów dostępne w ofercie Sephora. Sprawdź rekomendowane przez nas kosmetyki do olejowania włosów od Gisou, The Ordinary czy Olaplex.



82 Produkty
  • FABLE & MANE

    HoliRoots

    Olejek wzmacniający włosy
    14,4 ml

    69,00 zł

    479,17 zł / 100ml

    162
  • KÉRASTASE

    Olejek Chronologiste

    wkład uzupełniający
    75 ml

    Od

    246,00 zł

    438,67 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    -25%

    224

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KÉRASTASE

    Olejek Chroma Absolu

    wkład uzupełniający
    75 ml

    Od

    249,00 zł

    332,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    349,00 zł

    -28%

    185

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Od

    259,00 zł

    465,33 zł / 100ml

    8

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KÉRASTASE

    Olejek Blond Absolu

    wkład uzupełniający
    75 ml

    Od

    259,00 zł

    465,33 zł / 100ml

    198

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 265,00 zł

    176,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    -30%

    33
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    50 ml

    79,00 zł

    158,00 zł / 100ml

    73
  • OLAPLEX

    No.7 Bonding Oil™

    Olejek do włosów
    30 ml

    145,00 zł

    483,33 zł / 100ml

    2960
  • Wyłączność

    AMIKA

    Reset

    Olejek do oczyszczania i detoksykacji z węglem do skóry głowy
    200 ml

    155,00 zł

    77,50 zł / 100ml

    132
  • LIVING PROOF

    Scalp Care Exfoliator

    Kuracja do skóry głowy przed myciem
    100 ml

    159,00 zł

    159,00 zł / 100ml

    111
  • Tylko online

    145,00 zł

    290,00 zł / 100ml

    260
  • MOROCCANOIL

    Soin Moroccanoil Violet

    Kuracja do włosów blond, pasemek i siwych
    50 ml

    Od

    37,90 zł

    378,00 zł / 100ml

    67

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    AMIKA

    Water Sign

    Nawilżający olejek do włosów z kwasem hialuronowym
    50 ml

    65,90 zł

    131,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    165,00 zł

    -60%

    190
  • K18

    Molecular Repair Hair Oil

    Wygładza i regeneruje zniszczone włosy
    30 ml

    Od

    135,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    1195

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Infused Hair Repair Serum

    Serum regenerujące włosy z miodem
    30 ml

    189,00 zł

    630,00 zł / 100ml

    323
  • COLOR WOW

    Flo Entry

    Serum nawilżające do włosów kręconych
    295 ml

    145,00 zł

    49,15 zł / 100ml

    569
  • COLOR WOW

    Snag Free

    Szampon rozplątujący dla włosów kręconych
    295 ml

    139,00 zł

    47,12 zł / 100ml

    371
  • Hot on social

    KÉRASTASE

    Nutritive

    Odżywcze Serum na noc 8H
    90ml

    Od

    90,00 zł

    305,56 zł / 100ml

    526

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 199,00 zł

    132,67 zł / 100ml

    352
  • L'Oréal Professionnel

    90ml

    159,00 zł

    176,67 zł / 100ml

    258
  • 275,00 zł

    550,00 zł / 100ml

    840
  • L'Oréal Professionnel

    50ml

    175,00 zł

    350,00 zł / 100ml

    940
  • L'Oréal Professionnel

    125ml

    125,00 zł

    100,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • 275,00 zł

    550,00 zł / 100ml

    136

24 produkty z 82