APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Liss Unlimited olejek 10 w 1

125,00  zł

100,00 zł / 100ml

125ml100,00 zł / 100ml

L'OREAL PROFESSIONNEL

Liss Unlimited olejek 10 w 1

125,00 zł

125ml100,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Rozświetlający olejek z olejkiem z wiesiołka dla dodatkowego blasku, wygładzenia i kontroli włosów niezdyscyplinowanych.

Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Regulamin dodawania opinii

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Napisz recenzję

ODKRYJ MARKĘ
L'OREAL PROFESSIONNEL

Od 1909 r. łączy naukę z wiedzą mistrzów fryzjerstwa. Najbardziej zaawansowane technologie, ekspercka pielęgnacja i spektakularne efekty dla Twoich włosów.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com