APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

NUTRITIVE Odżywcze Serum do suchej skóry głowy

275,00  zł

305,56 zł / 100ml

90ml305,56 zł / 100ml

KERASTASE

NUTRITIVE Odżywcze Serum do suchej skóry głowy

275,00 zł

90ml305,56 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Nutri-Supplement Scalp Serum od Kérastase to regenerująco-nawilżające serum do suchej skóry głowy. To nasz najskuteczniejszy produkt do pielęgnacji: serum z niacynamidem dostarczające suchej skórze głowy witamin i głęboko odżywiające suche włosy i skórę głowy.


    Serum do suchej skóry głowy to płynna, nieobciążająca formuła dostarczająca witamin i głęboko odżywiająca skórę głowy. Działa na skórę głowy jak suplement diety, szybko wchłaniające się serum to najlepsze serum do suchej skóry głowy.          


    Nawilżenie skóry głowy +23% bezpośrednio po zastosowaniu.*


    Butelka wykonana w 20% ze szkła z recyklingu.


    *Wyniki instrumentalnego badania klinicznego bezpośrednio po zastosowaniu Nutri-Supplement Scalp Serum

Opinie

4.6/5

(310 Opinie)

Wszystko (310)

(234)

(47)

(16)

(6)

(7)

  • 14 wrz 2026

    cyncyn27

    Potwierdzony zakup

    I was going to return it because I saw mixed reviews. I tried it 4 nights and wow I’m keeping this! I noticed my scalp so hy...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 16 maj 2026

    LizMoh

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Not impressed

    I don’t usually splurge on hair products, but I’m a fan of some of Kérastase’s other products, so I fell for the reviews. I’...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 310

ODKRYJ MARKĘ
KÉRASTASE

Od 1964 roku Kérastase skupia się dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnację.

Odkryj markę

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com