Kosmetyki do włosów bez spłukiwania

Odżywki bez spłukiwania to must have w łazience każdej kobiety. Dlaczego? To produkty, które pozwalają szybko zadbać o fryzurę. Spraw, aby Twoje włosy były lśniące, gładkie i miękkie w dotyku, wybierając odpowiednie produkty w Sephora. Znajdziesz u nas odżywki dopasowane do każdego rodzaju włosów, które zaskoczą Cię nie tylko skutecznością, lecz także pięknym zapachem.



101 Produktów
  • Od

    69,00 zł

    96,88 zł / 100ml

    372

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Anti-dandruff Cure

    Serum do włosów
    60 ml

    217,90 zł

    363,17 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    545,00 zł

    -60%

    2
  • OUAI

    Leave In Conditioner

    Odżywka bez spłukiwania
    45 ml

    79,00 zł

    175,56 zł / 100ml

    306
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    La Creme 230

    Krem do pielęgnacji włosów bez spłukiwania
    150 ml

    435,00 zł

    290,00 zł / 100ml

    28
  • Tylko online

    BUMBLE AND BUMBLE

    Bond-Building Repair Treatment

    Kuracja odbudowująca
    125 ml

    74,90 zł

    59,92 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -60%

    391
  • MOROCCANOIL

    Intense Curl Cream

    Krem nawilżający do włosów kręconych i falowanych
    300 ml

    179,00 zł

    59,67 zł / 100ml

    149
  • MOROCCANOIL

    75 ml

    185,00 zł

    246,67 zł / 100ml

    1170
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Curl Reactivator

    Primer do włosów kręconych
    250ml

    103,90 zł

    41,56 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    195,00 zł

    -46%

    297
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    Curl Defining Crème

    Krem do włosów kręconych
    60ml

    Od

    46,90 zł

    78,17 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    89,00 zł

    -47%

    19

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    149,00 zł

    106,43 zł / 100ml

    342
  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Olejek do włosów
    30 ml

    65,90 zł

    219,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    125,00 zł

    -47%

    3
  • COLOR WOW

    Money Mist

    Nawilżająca odżywka bez spłukiwania przeciw puszeniu się
    150 ml

    165,00 zł

    110,00 zł / 100ml

    1399
  • OLAPLEX

    No.6 Bond Smoother®

    Regenerujący krem do stylizacji bez spłukiwania
    100 ml

    145,00 zł

    145,00 zł / 100ml

    178
  • Wyłączność

    BUMBLE AND BUMBLE

    14 g

    36,90 zł

    263,57 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    75,00 zł

    -50%

    147
  • Tylko online

    BRIOGEO

    Farewell Frizz

    Krem do styliazcji z ochrona termiczną
    118 ml

    74,90 zł

    63,47 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    115,00 zł

    -34%

    51
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    Revitalizing Fortifying Serum

    Serum rewitalizujące do skóry głowy
    60 ml

    889,00 zł

    1.481,67 zł / 100ml

    32
  • Nowość

    HAIR RITUEL BY SISLEY

    60ml

    970,00 zł

    1.616,67 zł / 100ml

    9
  • Nowość

    OUAI

    North Bondi

    Odżywka do włosów
    45 ml

    Od

    70,00 zł

    155,56 zł / 100ml

    446

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    OUAI

    Melrose Place

    Odżywka do włosów
    177 ml

    140,00 zł

    79,10 zł / 100ml

    224
  • Nowość

    OUAI

    St Barts

    Odżywka do włosów
    177 ml

    140,00 zł

    79,10 zł / 100ml

    441
  • Nowość

    GISOU

    Honey Milk Active Repair

    Mgiełka bez spłukiwania format podróżny
    50 ml

    63,57 zł

    127,14 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    AVEDA

    One For All Leave-In Elixir

    Odżywka bez spłukiwania
    30 ml

    Od

    59,00 zł

    196,67 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • COLOR WOW

    Money Mist

    Luksusowa odżywka w sprayu bez spłukiwania dla lśniących włosów
    50 ml

    85,00 zł

    170,00 zł / 100ml

    739
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Root-Lift Spray Conditioner

    Odżywka unosząca włosy u nasady
    250 ml

    155,00 zł

    62,00 zł / 100ml

    Brak opinii

24 produkty z 101

Pielęgnacja bez spłukiwania to świetny sposób na to, aby bez wysiłku dbać o włosy. Odpowiednio dobrane preparaty nakładaj na lekko wilgotne włosy, a następnie przeczesz je grzebieniem. W ten sposób nie tylko ułatwisz sobie rozplątywanie niesfornych kosmyków, lecz także wzmocnisz działanie odżywki. Substancje zawarte w preparatach bez spłukiwania najczęściej uaktywniają się pod wpływem wyższych temperatur. Susząc i modelując włosy, sprawiasz zatem, że składniki odżywcze oraz nawilżające przenikają do ich wnętrza i działają regenerująco od środka. Z kosmetykami z Sephora codzienna pielęgnacja włosów, stawiając na odżywki bez spłukiwania dostępne w Sephora. To idealny sposób na to, aby nadać włosom miękkość i jedwabistą gładkość, a także ułatwić ich rozczesywanie i stylizację!