Cera dojrzała

Ciesz się gładką i promienną cerą, wybierając pielęgnację przeciwstarzeniową dopasowaną do Twojego wieku i rodzaju skóry. W Sephora znajdziesz bogatą ofertę produktów przeciwzmaszczkowych aby zachować młody wygląd przez wiele lat. Krem pod oczy, serum czy maska pozwalają zapobiegać utracie jędrności skóry, wygładzą zmarszczki, a także zapewnią cerze odpowiedni poziom nawilżenia oraz odżywienia.



519 Produktów
  • CLARINS

    Nutri-Lumière

    Odżywczo - rewitalizujący krem na dzień
    50 ml

    575,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    146
  • 335,00 zł

    670,00 zł / 100ml

    2
  • 325,00 zł

    650,00 zł / 100ml

    2
  • SISLEY

    Hydra-Global

    Nawilżający krem do twarzy
    40 ml

    1159,00 zł

    2.897,50 zł / 100ml

    18
  • SHISEIDO

    Skin HIForce

    Face Cream
    50 ml

    999,00 zł

    1.998,00 zł / 100ml

    5
  • BIOTHERM

    Blue Therapy Multidefender SPF25

    Krem skóra normalna i mieszana
    50 ml

    232,90 zł

    465,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    395,00 zł

    -41%

    2
  • ORIGINS

    A Perfect World™ Antioxidant cleanser

    Antyoksydacyjny żel do mycia twarzy
    150 ml

    106,90 zł

    71,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -42%

    247
  • SISLEY

    Hydra-Global Sérum

    Nawilżające serum
    30 ml

    826,00 zł

    2.753,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    835,00 zł

    -1%

    17
  • BIOTHERM

    Plankto Essence Life Eye

    Krem-żel pod oczy
    15 ml

    154,90 zł

    1.032,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    245,00 zł

    -36%

    15
  • 142,90 zł

    285,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    359,00 zł

    -60%

    36
  • BIOTHERM

    Blue Therapy Amber Algae

    Krem na noc do cery dojrzałej
    50 ml

    249,90 zł

    499,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    395,00 zł

    -36%

    6
  • CLARINS

    Nutri-Lumière

    Odżywczo - rewitalizująca emulsja na dzień
    50 ml

    291,90 zł

    583,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    585,00 zł

    -50%

    1
  • ORIGINS

    Plantscription™ Anti-Aging Power Eye Cream

    Przeciwstarzeniowy krem pod oczy
    15 ml

    177,90 zł

    1.186,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    299,00 zł

    -40%

    135
  • BIOTHERM

    Blue Therapy

    Krem na noc
    50 ml

    274,90 zł

    549,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    409,00 zł

    -32%

    13
  • ORIGINS

    Plantscription™ Retinol Night Moisturizer

    Krem nawilżający na noc z retinolem
    30 ml

    224,90 zł

    749,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    -40%

    46
  • CLARINS

    Nutri-Lumière

    Odżywczo - rewitalizujący krem na noc
    50 ml

    492,00 zł

    984,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    615,00 zł

    -20%

    164
  • ESTÉE LAUDER

    Resilience Multi Effect

    Trójpeptydowy krem do twarzy i szyi SPF 15
    50ml

    Od

    523,00 zł

    1.118,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    699,00 zł

    -20%

    10

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • BIOTHERM

    Aquasource Aura Concentrate

    Serum regenerujące
    50ml

    183,90 zł

    367,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    289,00 zł

    -36%

    6
  • BIOTHERM

    Life Plankton Elixir

    Serum regenerujące
    30ml

    232,90 zł

    776,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    369,00 zł

    -36%

    18

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CLARINS

    ClarinsMen

    Line-Control Cream
    50 ml

    217,90 zł

    435,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    325,00 zł

    -33%

    20
  • CLARINS

    Nutri-Lumière

    Rewitalizująca esencja pielęgnująca
    200 ml

    156,90 zł

    78,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    265,00 zł

    -40%

    48
  • 219,00 zł

    359,02 zł / 100g

    1
  • Nowość

    379,00 zł

    1.895,00 zł / 100ml

    3
  • Nowość

    NOOANCE

    MASQUE LED YEUX X200

    Przeciwstarzeniowa maska LED do twarzy
    1p

    1240,00 zł

    340,19 zł / 100g

    2

24 produkty z 519

Dajmy szansę naszej skórze dzięki pielęgnacji przeciwstarzeniowej dostosowanej do rodzaju skóry. Sephora wyselekcjonowała najlepsze wśród innowacyjnych produktów z kategorii pielęgnacji przeciwzmarszczkowej i prawdziwych bestsellerów, które sprawdziły się na przestrzeni kolejnych pokoleń. Aby zapobiec starzeniu się skóry, obowiązkowo stosujemy pielęgnację przeciwstarzeniową w postaci serum, kremu na dzień lub maski pielęgnacyjnej. Możemy wybrać serum dla dowolnego rodzaju skóry i na każdą kieszeń, od niezbędnego pielęgnacji przeciwsłonecznej, chroniącej przed promieniami UV. Sephora pomaga nam znaleźć właściwy produkt, który przywróci młodość naszej skórze.