APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Kosmetyki nawilżające do twarzy

Twoja skóra wymaga nieustannej troski. Zadbaj o nią, zapewniając jej właściwe nawilżanie i odżywienie. To najprostszy sposób na to, aby przez długie lata cieszyć się jej pięknym i młodym wyglądem. Wiemy o tym doskonale, dlatego w Sephora proponujemy Ci wiele specjalistycznych kosmetyków. Produkty o przemyślanych składach błyskawicznie wnikają w głębokie warstwy skóry, zapobiegając utracie wody.



601 Produktów
  • Wkrótce dostępne

    RHODE

    Barrier Restore Cream

    Kojący krem nawilżający do codziennego stosowania (Mini)
    30ml

    115,00 zł

    383,33 zł / 100ml

    315
    Odkryj
  • Wkrótce dostępne

    RHODE

    Barrier Restore Cream

    Kojący krem nawilżający do codziennego stosowania
    50ml

    180,00 zł

    360,00 zł / 100ml

    315
    Odkryj
  • Wkrótce dostępne

    RHODE

    Glazing Milk

    Esencja z ceramidami do twarzy (Mini)
    50ml

    115,00 zł

    230,00 zł / 100ml

    2600
    Odkryj
  • Wkrótce dostępne

    RHODE

    Glazing Milk

    Esencja z ceramidami do twarzy
    124ml

    180,00 zł

    145,16 zł / 100ml

    2600
    Odkryj
  • Wkrótce dostępne

    RHODE

    Peptide Glazing Fluid

    Serum rozświetlająco-nawilżające w żelu
    50ml

    180,00 zł

    360,00 zł / 100ml

    394
    Odkryj
  • Wkrótce dostępne

    RHODE

    Caffeine Reset

    Modelująca maska w kremie
    50ml

    215,00 zł

    430,00 zł / 100ml

    352
    Odkryj
  • Nowość

    ANUA

    Vita C Glutathione Brightening Capsule Mist

    Nawilżająca mgiełka rozświetlająca
    30 ml

    Od

    75,00 zł

    250,00 zł / 100ml

    6

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    GLOW RECIPE

    Watermelon Cream

    Intensywne i trwałe nawilżenie, z wielokrotnym napełnianiem
    50 ml

    Od

    155,00 zł

    358,00 zł / 100ml

    905

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    ERBORIAN

    Triple Care BB Milk

    Skoncentrowana pielęgnacja dla efektu jedwabistej skóry
    30 ml

    Od

    89,00 zł

    296,67 zł / 100ml

    20

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    ANUA

    PDRN Hyaluronic Acid Hydrating Capsule Mist

    Nawilżająca mgiełka do twarzy
    100 ml

    Od

    75,00 zł

    110,00 zł / 100ml

    28

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    BEAUTY OF JOSEON

    Calming BarrieSerum: Green Tea + Panthenol

    Wzmocnione ukojenie i nawilżenie
    30 ml

    75,00 zł

    250,00 zł / 100ml

    2
  • Nowość

    GLOWERY

    Emotional Support

    Krem nawilżający i codzienne wsparcie bariery skórnej
    50 ml

    110,00 zł

    220,00 zł / 100ml

    15
  • Nowość

    REFY

    Face Sculpt

    Lekki krem-żel nawilżający z aplikatorem rolkowym
    Clear (70 ml)

    189,00 zł

    270,00 zł / 100ml

    28
  • Nowość

    BIODANCE

    Biodance Caviar PDRN Jelly Serum Mist

    Ujędrniająca mgiełka rozświetlająca
    50 ml

    79,00 zł

    158,00 zł / 100ml

    118
  • Nowość

    KIEHL'S SINCE 1851

    50 ml

    449,00 zł

    898,00 zł / 100ml

    999
  • Nowość

    KORRES

    Smart Yoghurt

    Intensywnie nawilżający krem z probiotykami
    40 ML

    175,00 zł

    437,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    KORRES

    Smart Yoghurt

    Żel-Krem nawilżający z probiotykami
    40 ML

    175,00 zł

    437,50 zł / 100ml

    1
  • Nowość

    KORRES

    Smart Yoghurt

    Serum z probiotykami
    30 ML

    225,00 zł

    750,00 zł / 100ml

    4
  • Nowość

    KIEHL'S SINCE 1851

    Ultra Facial Meltdown

    krem kojący i regeneracyjny
    28 ml

    Od

    149,00 zł

    532,14 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TATCHA

    Luminous Dewy Skin Mist

    Odświeżająca mgiełka rozświetlająca
    12 ml

    109,00 zł

    908,33 zł / 100ml

    5
  • BYOMA

    Hydrating Serum

    Kojąco-nawilżające serum do twarzy
    40 ml

    82,00 zł

    205,00 zł / 100ml

    195
  • Wyłączność

    LANEIGE

    Cream Skin Cerapeptide Mist

    Mgiełka nawilżająca z peptydami i ceramidem
    30 ml

    55,00 zł

    183,33 zł / 100ml

    199
  • Wyłączność

    LANEIGE

    Cream Skin Milky Hydration Sheet Mask

    Nawilżająco-kojąca maska w płacie
    33 g

    25,00 zł

    75,76 zł / 100g

    179
  • Wyłączność

    ERBORIAN

    Water Serum

    Serum intensywnie nawilżające
    30 ml

    135,00 zł

    450,00 zł / 100ml

    28

24 produkty z 601

Mróz, promieniowanie słoneczne, przybywanie w klimatyzowanym lub ogrzewanym pomieszczeniu to czynniki przyczyniające się do odwodnienia skóry. Z tego względu nawilżanie i odżywienie jest obowiązkowym rytuałem w Twoim rozkładzie dnia. Poświęć kilka chwil swojej skórze i zagwarantuj jej znakomitą kondycję razem z Sephora. Dla przesuszonej skóry niezastąpione będą kremy i balsamy wzbogacone naturalnymi olejkami. Jojoba, olej kokosowy czy arganowy pozwolą jej odzyskać aksamitną gładkość i przywrócą blask. Idealną równowagę między nawilżaniem i odżywieniem zapewni Twojej skórze Krem Lancôme, żel Clinique czy balsam Estée Lauder zadbają o odpowiednie nawodnienie Twojej skóry przez cały rok. Ich kremowa konsystencja i łagodny zapach sprawią, że na nowo pokochasz codzienną pielęgnację. Dzięki Sephora odkryjesz kosmetyki, które odpowiedzą na potrzeby Twojej skóry.