Kosmetyki nawilżające do twarzy

Twoja skóra wymaga nieustannej troski. Zadbaj o nią, zapewniając jej właściwe nawilżanie i odżywienie. To najprostszy sposób na to, aby przez długie lata cieszyć się jej pięknym i młodym wyglądem. Wiemy o tym doskonale, dlatego w Sephora proponujemy Ci wiele specjalistycznych kosmetyków. Produkty o przemyślanych składach błyskawicznie wnikają w głębokie warstwy skóry, zapobiegając utracie wody.



608 Produktów
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    200 ml

    85,00 zł

    42,50 zł / 100ml

    95
  • PAULA'S CHOICE

    Peptide

    Krem nawilżająco-wypełniający z peptydami pro-kolagenowymi
    50 ml

    255,00 zł

    510,00 zł / 100ml

    6
  • PAULA'S CHOICE

    Clear

    Lekki krem nawilżający
    60 ml

    175,00 zł

    291,67 zł / 100ml

    1
  • PAULA'S CHOICE

    Resist

    Zaawansowany krem regenerujący
    50 ml

    199,00 zł

    398,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • PAULA'S CHOICE

    Resist

    Regenerujący krem nawilżający SPF 50
    60 ml

    199,00 zł

    331,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • PAULA'S CHOICE

    Clear

    Lekki krem nawilżający SPF 30+
    60 ml

    199,00 zł

    331,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • PAULA'S CHOICE

    C5 Super Boost Moisturiser

    Krem nawilżający C5 Super Boost
    50 ml

    255,00 zł

    510,00 zł / 100ml

    1
  • 245,00 zł

    408,33 zł / 100ml

    2
  • PAULA'S CHOICE

    Resist

    Lekki krem nawilżający SPF 50
    60 ml

    199,00 zł

    331,67 zł / 100ml

    2
  • INNISFREE

    50 ml

    129,00 zł

    258,00 zł / 100ml

    819
  • 369,00 zł

    1.230,00 zł / 100ml

    277
  • BYOMA

    Bio-Collagen Radiance Facial Mask

    Maska rozświetlająca z bio-kolagenem
    60 ml

    99,00 zł

    165,00 zł / 100ml

    332
  • MERIT BEAUTY

    Great Skin Moisturizer

    Krem nawilżający
    50 ml

    189,00 zł

    378,00 zł / 100ml

    810
  • MERIT BEAUTY

    Mini Great Skin Moisturizer

    Krem nawilżający
    15 ml

    89,00 zł

    593,33 zł / 100ml

    44
  • CHARLOTTE TILBURY

    Charlotte’s Magic Cream Refill

    Wkład uzupełniający do kremu nawilżającego
    50 ml

    Od

    399,00 zł

    798,00 zł / 100ml

    980

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • TATCHA

    The Dewy Milk Moisturizer

    Krem nawilżający
    50 ml

    310,00 zł

    620,00 zł / 100ml

    623
  • MEDICUBE

    PDRN Pink Peptide Serum

    Rozświetlające serum przeciwstarzeniowe
    30 ml

    99,00 zł

    330,00 zł / 100ml

    52
  • MEDICUBE

    PDRN Pink Collagen Capsule Cream

    Nawilżająco-rozświetlający krem w kapsułkach
    55 ml

    125,00 zł

    227,27 zł / 100ml

    31
  • MEDICUBE

    Triple Collagen Cream

    Nawilżająco-ujędrniający krem do twarzy
    50 ml

    129,00 zł

    258,00 zł / 100ml

    14
  • MEDICUBE

    Triple Collagen Serum 4.0

    Serum nawilżająco-ujędrniające do twarzy
    55 ml

    110,00 zł

    200,00 zł / 100ml

    10
  • MEDICUBE

    PDRN Pink Collagen Gel Mask

    Nawilżająco-regenerująca żelowa maska do twarzy
    x 4

    89,00 zł

    79,46 zł / 100ml

    10
  • MEDICUBE

    Collagen Jelly Cream

    Krem przeciwstarzeniowy do twarzy
    50 ml

    80,00 zł

    160,00 zł / 100ml

    48
  • MEDICUBE

    Zero Pore Moisture Sun Serum

    Nawilżające serum do twarzy SPF 50+
    50 ml

    125,00 zł

    250,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • MEDICUBE

    Zero Pore Cream 2.0

    Krem nawilżający na co dzień zwężający pory
    50 ml

    129,00 zł

    258,00 zł / 100ml

    1

24 produkty z 608

Mróz, promieniowanie słoneczne, przybywanie w klimatyzowanym lub ogrzewanym pomieszczeniu to czynniki przyczyniające się do odwodnienia skóry. Z tego względu nawilżanie i odżywienie jest obowiązkowym rytuałem w Twoim rozkładzie dnia. Poświęć kilka chwil swojej skórze i zagwarantuj jej znakomitą kondycję razem z Sephora. Dla przesuszonej skóry niezastąpione będą kremy i balsamy wzbogacone naturalnymi olejkami. Jojoba, olej kokosowy czy arganowy pozwolą jej odzyskać aksamitną gładkość i przywrócą blask. Idealną równowagę między nawilżaniem i odżywieniem zapewni Twojej skórze Krem Lancôme, żel Clinique czy balsam Estée Lauder zadbają o odpowiednie nawodnienie Twojej skóry przez cały rok. Ich kremowa konsystencja i łagodny zapach sprawią, że na nowo pokochasz codzienną pielęgnację. Dzięki Sephora odkryjesz kosmetyki, które odpowiedzą na potrzeby Twojej skóry.