Serum do twarzy

Serum – skoncentrowane i lekkie, działa intensywniej niż krem, wspierając skórę od wewnątrz, ale w duecie z nim przynosi maksymalne efekty. W Sephora czekają sprawdzone perełki, które odmienią twoją pielęgnację. Kuracja z witaminą C zaradzi na przebarwienia, a serum z kwasem hialuronowym – na odwodnienie skóry. Odkryj nasze bestsellery i ciesz się zdrową i promienną skórą każdego dnia.



341 Produktów
  • BIOTHERM

    Life Plankton Elixir

    Serum regenerujące
    30ml

    232,90 zł

    776,33 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    369,00 zł

    -36%

    18

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GUERLAIN

    50 ml

    899,00 zł

    1.798,00 zł / 100ml

    29
  • Tylko online

    199,00 zł

    19.900,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    RHODE

    Peptide Glazing Fluid

    Serum rozświetlająco-nawilżające w żelu (Mini)
    15ml

    115,00 zł

    766,67 zł / 100ml

    395
  • Nowość

    RHODE

    Peptide Glazing Fluid

    Serum rozświetlająco-nawilżające w żelu
    50ml

    180,00 zł

    360,00 zł / 100ml

    394
  • Nowość

    SISLEY

    Corrective Serum Blemish Prone Skin

    serum do cery trądzikowej
    30 ml

    845,00 zł

    2.816,67 zł / 100ml

    4
  • Nowość

    GUERLAIN

    30 ml - wkład uzupełniający

    Od

    1929,00 zł

    6.430,00 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    LANCÔME

    Genifique Cleanser

    środek czyszczący
    200 ml

    159,00 zł

    79,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Nowość

    SHISEIDO

    Vital Perfection

    Intensywne serum modelujące
    40 ml

    Od

    749,00 zł

    1.872,50 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    DR DENNIS GROSS

    DRx BioRejuvenation™ Serum

    Serum z aminokwasami kolagenowymi i G.N.A
    30 ml

    399,00 zł

    1.330,00 zł / 100ml

    197
  • Nowość

    SEPHORA COLLECTION

    CLEAR & PURIFY

    Serum przeciw niedoskonałościom, kwas migdałowy i prebiotyki
    30 ml

    99,00 zł

    330,00 zł / 100ml

    101
  • Nowość

    ERBORIAN

    Triple Care BB Milk

    Skoncentrowana pielęgnacja dla efektu jedwabistej skóry
    30 ml

    Od

    89,00 zł

    296,67 zł / 100ml

    20

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    KIEHL'S SINCE 1851

    50 ml

    Od

    199,00 zł

    578,00 zł / 100ml

    1239

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Nowość

    BEAUTY OF JOSEON

    Calming BarrieSerum: Green Tea + Panthenol

    Wzmocnione ukojenie i nawilżenie
    30 ml

    75,00 zł

    250,00 zł / 100ml

    2
  • Nowość

    TATCHA

    The Brightening Serum

    Serum rozjaśniające i ujędrniające
    30 ml

    435,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    1
  • Nowość

    BYOMA

    Longevit-8 Peptide Serum

    Serum przeciwstarzeniowe z peptydami
    40 ml

    129,00 zł

    322,50 zł / 100ml

    16
  • Nowość

    ESTÉE LAUDER

    50 ml

    679,00 zł

    1.358,00 zł / 100ml

    2
  • Nowość

    KIEHL'S SINCE 1851

    50 ml

    449,00 zł

    898,00 zł / 100ml

    999
  • Nowość

    KORRES

    Smart Yoghurt

    Serum z probiotykami
    30 ML

    225,00 zł

    750,00 zł / 100ml

    4
  • YONELLE

    40 ml

    389,00 zł

    288,40 zł / 100g

    Brak opinii

  • LANCÔME

    Absolue Soft Cream

    Zestaw do pielęgnacji twarzy
    60 ml + 15 ml + 5 ml + 5 ml

    1750,00 zł

    2.916,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • DR IRENA ERIS

    Satin Glow Serum

    serum wyładzająco rewitalizujące
    30 ml

    229,00 zł

    763,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • BYOMA

    Hydrating Serum

    Kojąco-nawilżające serum do twarzy
    40 ml

    82,00 zł

    205,00 zł / 100ml

    195
  • THE ORDINARY

    30 ml

    55,00 zł

    183,33 zł / 100ml

    11

24 produkty z 341

Na przykład: name@example.com