Kosmetyki do pielęgnacji

Sephora kompleksowo zadba o Twoją cerę. Mamy wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra. Krem na noc i na dzień, serum, maska czy balsam do pielęgnacji ust to tylko niektóre z naszych propozycji. Zadbaj o swoją skórę i wybierz swój ulubiony rodzaj pielęgnacji.



1317 Produktów
  • Wyłączność

    LANEIGE

    Water Bank Aqua Facial

    Nawilżające serum rozświetlające z kwasami AHA/BHA
    30 ml

    159,00 zł

    530,00 zł / 100ml

    431
  • DIOR

    Capture Soft Creme

    Krem do Twarzy i Szyi wkład uzupełniający
    50 ml

    Od

    550,00 zł

    1.290,00 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DIOR

    Capture Night Crème

    Krem na Noc wkład uzupełniający
    50 ml

    Od

    645,00 zł

    1.510,00 zł / 100ml

    2

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DIOR

    Capture Rich Creme

    Krem o Bogatej Konsystencji, wkład uzupełniający
    50 ml

    Od

    550,00 zł

    1.290,00 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    EXFOLIATE

    Codzienny balsam złuszczający z AHA 3% i witaminą C 2%
    200 ml

    85,00 zł

    42,50 zł / 100ml

    93
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    HYDRATE

    Kojący balsam w kremie z lipidami i ceramidami
    50 ml

    Od

    69,00 zł

    170,00 zł / 100ml

    279

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • THE INKEY LIST

    Advanced Retinal Serum

    Zaawansowane serum z retinalem
    15 ml

    95,00 zł

    633,33 zł / 100ml

    4
  • THE INKEY LIST

    Starter Retinol Serum

    Serum z retinolem na start
    30 ml

    65,00 zł

    216,67 zł / 100ml

    9
  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Hydra Vizor

    Niewidoczny Krem Nawilżający Z Szerokim Spektrum Spf 20
    50 ml

    Od

    109,00 zł

    338,00 zł / 100ml

    128

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • INNISFREE

    25 ml

    159,00 zł

    636,00 zł / 100ml

    719
  • Wyłączność

    GISOU

    Honey Glaze Collagen Therapy

    Nawilżająca maska na usta z miodem
    15 g

    119,00 zł

    793,33 zł / 100ml

    394
  • Wyłączność

    ERBORIAN

    Centella Red Serum

    Natychmiastowo kojący koncentrat
    10 ml

    Od

    99,00 zł

    990,00 zł / 100ml

    317

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    ERBORIAN

    Centella Crème

    Łagodzący krem nawilżający
    50 ml

    129,00 zł

    258,00 zł / 100ml

    67
  • Wyłączność

    ERBORIAN

    Centella Barrier Cream

    Balsam cica-regenerujący
    50 ml

    149,00 zł

    298,00 zł / 100ml

    351
  • Wyłączność

    GLOWERY

    No Walk of Shame

    Krem SOS nawilżający i rozświetlający
    50ml

    169,00 zł

    338,00 zł / 100ml

    48
  • Wyłączność

    GLOWERY

    A.M. GLOW Butter Balm

    balsam odżywczy regenerujący barierę ochronną skóry
    50ml

    169,00 zł

    338,00 zł / 100ml

    42
  • Wyłączność

    GLOWERY

    A.M. GLOW Daily Dew

    Serum regenerujące i rozświetlające z wąkrotą azjatycką
    30ml

    109,00 zł

    363,33 zł / 100ml

    52
  • Wyłączność

    GLOWERY

    P.M. GLOW Midnight Glow

    Regenerujący olejek na noc
    30ml

    109,00 zł

    363,33 zł / 100ml

    37
  • OLEHENRIKSEN

    Pout Preserve Sugar Melt Lip Scrub

    Odżywczy peeling do ust
    Strawberry Sorbet (10 ml)

    85,00 zł

    708,33 zł / 100ml

    55
  • GUERLAIN

    15 ml

    399,00 zł

    2.660,00 zł / 100ml

    308
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    HYDRATE

    Mleczny krem nawilżający z kwasem hialuronowym
    50 ml

    75,00 zł

    150,00 zł / 100ml

    272
  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    HYDRATE

    Rewitalizujący żel wodny z kwasem hialuronowym i poliglutaminowym
    50 ml

    Od

    65,00 zł

    158,00 zł / 100ml

    170

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    EXFOLIATE

    SERUM WYGŁADZAJĄCE I UJEDNIAJĄCE Z 5% NIACYNAMIDEM + KWASEM MLEKOWYM
    30 ml

    99,00 zł

    330,00 zł / 100ml

    82
  • AUGUSTINUS BADER

    The Retinol Serum

    Serum przeciwstarzeniowe
    30 ml

    1585,00 zł

    5.283,33 zł / 100ml

    423

24 produkty z 1317

Możesz dbać o swoją twarz na wiele sposobów, sięgając po wyjątkowe kosmetyki dostępne w Sephora. Aksamitna konsystencja i piękny zapach spowodują, że chwile spędzane przed lustrem zamienią się w momenty wyjątkowej przyjemności dla ciała i zmysłów. Dzięki różnorodności produktów, które przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej perfumerii, z łatwością wybierzesz kosmetyki dostosowane do typu Twojej skóry. Wieczorem możesz wykonać delikatny krem pod oczy Estée Lauder. Produkt zredukuje cienie pod oczami i zapewni piękne, uwodzicielskie spojrzenie. Nie zapominaj o tym, że kosmetyki są dostępne w różnych formatach. Z łatwością zmieszczą się do Twojej torebki, dzięki czemu będziesz mogła mieć je zawsze w zasięgu ręki. W Sephora wiemy, czego oczekują kobiety. Dlatego dajemy Ci szeroki wybór produktów, wśród których znajdziesz rodzaj pielęgnacji dopasowany do swoich potrzeb.