Kosmetyki do pielęgnacji

Sephora kompleksowo zadba o Twoją cerę. Mamy wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra. Krem na noc i na dzień, serum, maska czy balsam do pielęgnacji ust to tylko niektóre z naszych propozycji. Zadbaj o swoją skórę i wybierz swój ulubiony rodzaj pielęgnacji.



1318 Produktów
  • DR DENNIS GROSS

    Advanced Retinol + Ferulic

    Serum potrójnie korygujące do skóry wokół oczu
    15ml

    365,00 zł

    2.433,33 zł / 100ml

    28
  • Tylko online

    FOREO

    BEAR™ Bundle

    urządzenie + 2x SUPERCHARGED™ Serum 2.0
    BEAR™ Fuchsia + 2x SUPERCHARGED™ Serum 2.0 (30ml)

    1699,00 zł

    755,11 zł / 100g

    1
  • Tylko online

  • Tylko online

  • Tylko online

    FOREO

    FAQ™ Set

    Odmładzająca kuracja twarzy
    4 szt.

    3899,00 zł

    1.732,89 zł / 100g

    1
  • Tylko online

    FOREO

    BEAR™ 2 Bundle

    urządzenie + SUPERCHARGED Serum 2.0
    BEAR™ 2 Fuchsia + SUPERCHARGED™ Serum 2.0 (30ml)

    1999,00 zł

    888,44 zł / 100g

    Brak opinii

  • FOREO

    KIWI™

    urządzenie do próżniowego usuwania zaskórników z niebieskim światłem LED
    Arctic Blue

    659,00 zł

    439,33 zł / 100g

    6
  • FOREO

    KIWI™ derma

    urządzenie do mikrodermabrazji i oczyszczania porów
    Lavender

    799,00 zł

    532,67 zł / 100g

    1
  • Wyłączność

    SEASONLY

    Sérum Regard Défatigant

    Serum do skóry okolicy oczu
    15 ml

    97,90 zł

    652,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    109,90 zł

    -10%

    2
  • ULTRA VIOLETTE

    Sheen Screen™ SPF 50 Smoothie

    Nawilżający przeciwsłoneczny balsam do ust
    Last Bite (15 g)

    95,00 zł

    633,33 zł / 100g

    21

    Dostępne w 6 odcieniach

  • Wyłączność

    FENTY SKIN

    Cookies N Clean

    Intensywny Peeling Do Porów I Zaskórników Z Ubitej Glinki
    100 g

    165,00 zł

    165,00 zł / 100g

    392
  • CHANEL

    50 ml

    1669,00 zł

    3.338,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • DR DENNIS GROSS

    Alpha Beta®

    Codzienny peeling o intensywnej formule
    5 zabiegów

    Od

    115,00 zł

    250,00 zł / 100g

    53

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DR DENNIS GROSS

    Vitamin C + Lactic

    Pielęgnujące serum nawilżające
    50ml

    350,00 zł

    700,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • DR DENNIS GROSS

    Advanced Retinol + Ferulic

    Intensywny krem przeciwzmarszczkowy na noc
    30ml

    455,00 zł

    1.516,67 zł / 100ml

    25
  • DR DENNIS GROSS

    Advanced Retinol + Ferulic

    Skoncentrowane serum ujędrniające
    30ml

    149,90 zł

    499,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    375,00 zł

    -60%

    25
  • DR DENNIS GROSS

    Vitamin C + Lactic

    Intensywne nawilżenie i jędrność
    60ml

    395,00 zł

    658,33 zł / 100ml

    28
  • DR DENNIS GROSS

    Advanced Retinol + Ferulic

    Intensywny krem przeciwzmarszczkowy
    60ml

    395,00 zł

    658,33 zł / 100ml

    33
  • DR DENNIS GROSS

    Hyaluronic Marine

    Serum nawilżające
    30ml

    179,90 zł

    599,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    350,00 zł

    -48%

    1
  • 198,90 zł

    663,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    315,00 zł

    -36%

    Brak opinii

  • DR DENNIS GROSS

    DermInfusions

    Serum wypełniająco-regenerujące
    30ml

    360,00 zł

    1.200,00 zł / 100ml

    29
  • DR DENNIS GROSS

    DermInfusions

    Balsam wypełniająco-regenerujący do ust
    10ml

    245,00 zł

    2.450,00 zł / 100ml

    38
  • DR DENNIS GROSS

    Vitamin C + Lactic

    Skoncentrowane serum 15% witaminy C Jędrność i blask
    30ml

    455,00 zł

    1.516,67 zł / 100ml

    6
  • DR DENNIS GROSS

    Hyaluronic Marine

    Lekki nawilżający krem-żel z kwasem hialuronowym
    60ml

    320,00 zł

    533,33 zł / 100ml

    30

24 produkty z 1318

Możesz dbać o swoją twarz na wiele sposobów, sięgając po wyjątkowe kosmetyki dostępne w Sephora. Aksamitna konsystencja i piękny zapach spowodują, że chwile spędzane przed lustrem zamienią się w momenty wyjątkowej przyjemności dla ciała i zmysłów. Dzięki różnorodności produktów, które przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej perfumerii, z łatwością wybierzesz kosmetyki dostosowane do typu Twojej skóry. Wieczorem możesz wykonać delikatny krem pod oczy Estée Lauder. Produkt zredukuje cienie pod oczami i zapewni piękne, uwodzicielskie spojrzenie. Nie zapominaj o tym, że kosmetyki są dostępne w różnych formatach. Z łatwością zmieszczą się do Twojej torebki, dzięki czemu będziesz mogła mieć je zawsze w zasięgu ręki. W Sephora wiemy, czego oczekują kobiety. Dlatego dajemy Ci szeroki wybór produktów, wśród których znajdziesz rodzaj pielęgnacji dopasowany do swoich potrzeb.