Wody perfumowane damskie

Wyrazista i urzekająca woda perfumowana dla kobiet prezentuje światu Twoją prawdziwą naturę. Ekstrawagancka, zmysłowa lub tajemnicza potrafi doskonale podkreślić każdy Twój nastrój. Woda perfumowana to niekwestionowany symbol kobiecości, który urzeka swoją subtelnością. Jej aromat delikatnie otuli Cię od rana aż do wieczora!



751 Produktów
  • Try me

    JULIETTE HAS A GUN

    Lust for Sun

    Woda perfumowana
    7,5 ml

    Od

    109,00 zł

    1.453,33 zł / 100ml

    77

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • BVLGARI

    Magnifying SANDALWOOD

    Woda perfumowana
    40 ml

    819,00 zł

    2.047,50 zł / 100ml

    30
  • PRADA

    Infusions de Prada

    Infusion Figue - Woda perfumowana
    100 ml

    329,90 zł

    329,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    825,00 zł

    -60%

    Brak opinii

  • BVLGARI

    Allegra MA'MAGNIFICA

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    739,00 zł

    1.478,00 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • SERGE LUTENS

    Écrin du fumée

    Woda perfumowana
    50 ml

    725,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    1
  • ETAT LIBRE D'ORANGE

    Sous le pont Mirabeau

    Woda perfumowana
    100 ml

    Od

    489,00 zł

    759,00 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    KAYALI

    Yum Pistachio Gelato 33

    Intensywna woda perfumowana
    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    585

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CALVIN KLEIN

    100 ml

    365,90 zł

    365,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    489,00 zł

    -25%

    268
  • Try me

    RABANNE FRAGRANCES

    Olympéa Flora

    kwiatowa i owocowa
    30 ml

    Od

    405,00 zł

    1.350,00 zł / 100ml

    358

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Wyłączność

    SALVATORE FERRAGAMO

    Signorina Libera

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    299,00 zł

    996,67 zł / 100ml

    10

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • KATE SPADE

    KATE SPADE CHERIE EDP 40ML

    10 000,01 zł

    25.000,03 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHLOÉ

    50 ml

    Od

    575,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    202

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • LANCÔME

    La Vie Est Belle Iris Absolu

    Woda perfumowana dla kobiet
    30 ml

    Od

    264,90 zł

    883,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    399,00 zł

    -33%

    607

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • GUCCI

    Gucci Bloom Intense

    Woda perfumowana (format podróżny)
    10 ml

    179,00 zł

    1.790,00 zł / 100ml

    773
  • THE 7 VIRTUES

    Lotus Pear

    Woda perfumowana format podróżny
    10 ml

    165,00 zł

    1.650,00 zł / 100ml

    27
  • GIVENCHY

    Irresistible Rose Velvet

    Woda perfumowana
    35 ml

    Od

    286,90 zł

    819,71 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    439,00 zł

    -34%

    234

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • THE 7 VIRTUES

    Coconut Sun

    Woda perfumowana
    50 ml

    409,00 zł

    818,00 zł / 100ml

    349
  • GUCCI

    Gucci Bloom Intense

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    419,00 zł

    1.396,67 zł / 100ml

    1224

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • HUGO BOSS

    50 ml

    Od

    559,00 zł

    1.118,00 zł / 100ml

    4

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • CHLOÉ

    50 ml

    Od

    689,00 zł

    1.378,00 zł / 100ml

    1

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • CHLOÉ

    50 ml

    Od

    689,00 zł

    1.378,00 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Od

    239,00 zł

    597,50 zł / 100ml

    116

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TOM FORD

    Electric Cherry

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    1059,00 zł

    3.530,00 zł / 100ml

    685

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • TOM FORD

    Cherry Smoke

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    1059,00 zł

    3.530,00 zł / 100ml

    647

    Dostępne w 2 pojemnościach

24 produkty z 751

Dzięki wyjątkowej koncentracji olejków zapachowych woda perfumowana zdobędzie Twoje serce swoją trwałością i siłą aromatu. Sephora starannie wyselekcjonowała najbardziej urzekające wody perfumowane dla kobiet, by towarzyszyły Ci każdego dnia. Odkryjesz wśród nich między innymi upajające swoim zapachem bestsellery takie jak wody toaletowej woda perfumowana oferuje Ci intensywniejszą siłę aromatu, lecz nieco delikatniejszą niż w esencji perfum. To sprawia, że woda perfumowana jest doskonałą propozycją nie tylko na dzień, lecz także na wieczór. W Sephora wiemy, że równie istotny jak wybór wymarzonej wody perfumowanej i dopasowanie jej do swojej osobowości, jest także sposób jej aplikacji. Ulubiony zapach rozpylaj nie tylko na szyję i nadgarstki, lecz także ubrania i włosy, dzięki czemu jego aromat będzie trwalszy i intensywniejszy. Sprawdzoną metodą jest także wejście w obłok zapachu, który równomiernie rozłoży się na skórze. Pamiętaj także o tym, by nie rozcierać zapachu na skórze, ponieważ zaburza to harmonijne uwalnianie się poszczególnych nut kompozycji zapachowej. Już dziś odkryj swój ulubiony zapach i poczuj się zjawiskowo dzięki kilku kroplom wody perfumowanej, która uszlachetni Twój każdy look!