Perfumy korzenne

Rozgrzewające, waniliowe, a niekiedy nieco pikantne zapachy orientalne oferują intensywne aromaty, które zaskoczą Cię swoją słodyczą i głębią. Dzięki gorącym akordom przypraw oraz zmysłowym ambrowym nutom pozwolą Ci podkreślić swoją prawdziwą naturę. Odkryj wyselekcjonowane przez Sephora najpiękniejsze zapachy orientalne o wyrazistym charakterze.



251 Produktów
  • DIOR

    20 ml

    299,00 zł

    1.495,00 zł / 100ml

    54
  • AZZARO

    Azzaro Wanted

    Woda Toaletowa
    100 ml

    Od

    232,00 zł

    429,00 zł / 100ml

    57

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • HERMÈS

    Un Jardin sur le Toit

    Woda Toaletowa
    50 ml

    Od

    359,00 zł

    998,00 zł / 100ml

    7

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    JIMMY CHOO

    Jimmy Choo Man

    Woda Toaletowa
    50 ml

    Od

    309,00 zł

    618,00 zł / 100ml

    213

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • YVES SAINT LAURENT

    La Nuit de l'Homme

    Woda Toaletowa
    60 ml

    Od

    245,90 zł

    791,67 zł / 100ml

    353

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • DIOR

    Hypnotic Poison

    woda toaletowa dla kobiet - nuty kwiatowe i orientalne
    30 ml

    Od

    385,00 zł

    1.283,33 zł / 100ml

    1051

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TOM FORD

    Tobacco Vanille

    Mgiełka do ciała
    150 ml

    389,00 zł

    259,33 zł / 100ml

    23
  • Wyłączność

    NARCISO RODRIGUEZ

    for her

    kwiatowo-piżmowa woda perfumowana
    30 ml

    Od

    359,00 zł

    1.196,67 zł / 100ml

    13

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • HERMÈS

    Terre d'Hermès

    Woda Toaletowa
    50 ml

    Od

    449,00 zł

    898,00 zł / 100ml

    18

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • RABANNE FRAGRANCES

    1 Million

    korzenna i świeża woda toaletowa
    50 ml

    Od

    439,00 zł

    878,00 zł / 100ml

    5229

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ARMANI

    Atomizer 100 ml

    Od

    359,00 zł

    579,00 zł / 100ml

    4045

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Fahrenheit

    Woda toaletowa dla Mężczyzn - Nuty drzewno-skórzane
    50 ml

    Od

    414,00 zł

    898,00 zł / 100ml

    149

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TOM FORD

    Neroli Portofino

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    795,00 zł

    2.650,00 zł / 100ml

    656

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    50 ml

    515,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    17
  • LANCÔME

    Trésor La Nuit

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    389,00 zł

    1.296,67 zł / 100ml

    50

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • TOM FORD

    Ombre Leather

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    709,00 zł

    1.418,00 zł / 100ml

    1576

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GUERLAIN

    Shalimar Souffle

    Woda Perfumowana
    90 ml

    825,00 zł

    916,67 zł / 100ml

    16
  • DIOR

    Fahrenheit Parfum

    Perfumy dla mężczyzn - Nuty korzenno-drzewne
    75 ml

    679,00 zł

    905,33 zł / 100ml

    17
  • Tylko online

    TOM FORD

    Grey Vetiver

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    709,00 zł

    1.418,00 zł / 100ml

    53

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • VIKTOR & ROLF

    50 ml

    Od

    203,90 zł

    407,80 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    399,00 zł

    -48%

    154

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • YVES SAINT LAURENT

    100 ml

    Od

    515,00 zł

    689,00 zł / 100ml

    18

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • GUERLAIN

    Mon Guerlain

    Eau de Parfum
    30 ml

    Od

    346,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    635

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • ISSEY MIYAKE

    L'Eau D'Issey Pour Homme

    Korzenno-drzewna woda toaletowa
    75 ml

    Od

    248,90 zł

    331,87 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    -34%

    507

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    JIMMY CHOO

    Jimmy Choo

    Woda Perfumowana
    60 ml

    Od

    279,00 zł

    648,33 zł / 100ml

    131

    Dostępne w 3 pojemnościach

24 produkty z 251

Zakochaj się w głębokim aromacie egzotycznych zakątków świata i poznaj starannie wybrane przez Sephora zapachy orientalne o zniewalającej mocy uwodzenia. Sekretem ich apetycznego i urzekającego bukietu woni są słodkie i subtelne akordy przeplatające się z wyrazistością przypraw. Zmysłowe bogactwo tych ambrowych kompozycji czerpie z nut wanilii, patchouli oraz cennych i niezwykle aromatycznych drzewnych woni. Nieodzowne w zapachach orientalnych jest także piżmo, które często pojawia się w nutach bazowych. Egzotyczne esencje znakomicie współgrają też z soczystymi akordami perfum gourmand. Kusząco słodki miód, pralinki, belgijska czekolada czy też lukrecja to pokusa, której nie sposób się oprzeć. Połączenie gorących i pikantnych woni doskonale dopełnia również akcenty kwiatowe, tworząc pełne intensywności zapachy pudrowe i zniewalające kompozycje kwiatowe. Zapachy orientalne w każdej swojej odsłonie - pikantnej, kwiatowej, waniliowej czy też ambrowej - są idealne dla Ciebie, jeśli lubisz podkreślać swój temperament. Odkryj swój wewnętrzny magnetyzm i poznaj świat egzotycznych, inspirujących wyobraźnię woni. Poczuj na własnej skórze aromatyczne akordy urzekające swoją dynamiczną głębią oraz apetyczne nuty gourmand. To właśnie dzięki nim zapachy orientalne idealnie sprawdzają się zarówno w perfumach dla kobiet, jak i dla mężczyzn.