APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Nuty zapachowe

Perfumy, których używasz, bardzo dużo mówią o Twojej osobowości. Znajdź dla siebie odpowiedni zapach, pamiętając o tym, by nie decydować się na przypadkową kompozycję. Aby uniknąć rozczarowań, sprawdź, jakie nuty zapachowe kryją w sobie interesujące Cię perfumy. Niezależnie od tego, czy szukasz aromatu kwiatowego, drzewnego, świeżego czy orientalnego Sephora będzie Twoim zaufanym przewodnikiem po świecie najpiękniejszych aromatów ze wszystkich kategorii zapachowych.



1254 Produkty
  • CHANEL

    CHANCE EAU FRAÎCHE

    Mgiełka Do Włosów
    35 ml

    349,00 zł

    997,14 zł / 100ml

    1
  • CHANEL

    COCO

    Krem Do Ciała
    DO CIAŁA 150G

    459,00 zł

    306,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • CHANEL

    N°19

    Woda Perfumowana W Sprayu
    100 ml

    829,00 zł

    829,00 zł / 100ml

    3
  • GUCCI

    30 ml

    Od

    379,00 zł

    1.263,33 zł / 100ml

    5587

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Miss Dior Rose N'Roses

    Woda toaletowa dla kobiet
    30 ml

    Od

    375,00 zł

    1.250,00 zł / 100ml

    1498

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • DIOR

    Miss Dior

    Różany żel antybakteryjny do rąk
    100 ml

    239,00 zł

    239,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • ISSEY MIYAKE

    Fusion D'Issey

    korzenno-drzewna woda toaletowa
    50 ml

    Od

    365,00 zł

    730,00 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 409,00 zł

    818,00 zł / 100ml

    1200
  • ISSEY MIYAKE

    A Drop D'Issey

    Kwiatowo-piżmowa woda perfumowana
    30 ml

    Od

    315,00 zł

    1.050,00 zł / 100ml

    2094

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Wyłączność

    82,00 zł

    820,00 zł / 100ml

    1
  • Wyłączność

    235,00 zł

    117,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    135,00 zł

    450,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    KAYALI

    10 ml

    Od

    145,00 zł

    1.450,00 zł / 100ml

    222

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • SOL DE JANEIRO

    Brazilian Crush Cheirosa 40

    Perfumowana mgiełka do ciała i włosów
    90 ml

    Od

    109,00 zł

    121,11 zł / 100ml

    6602

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • VALENTINO

    30 ml

    Od

    419,00 zł

    1.396,67 zł / 100ml

    1527

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • VALENTINO

    100 ml

    599,00 zł

    599,00 zł / 100ml

    1559
  • YVES SAINT LAURENT

    Libre

    Woda perfumowana
    10 ml

    159,00 zł

    1.590,00 zł / 100ml

    11814
  • Od

    575,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    2522

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • YVES SAINT LAURENT

    Libre

    Woda toaletowa
    90 ml

    Od

    385,00 zł

    794,44 zł / 100ml

    1065

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • KENZO

    FLOWER BY KENZO

    Woda toaletowa
    50 ml

    479,00 zł

    958,00 zł / 100ml

    5

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Tylko online

    JULIETTE HAS A GUN

    Pear Inc

    woda perfumowana (format podróżny)
    7,5 ml

    109,00 zł

    1.453,33 zł / 100ml

    189
  • Tylko online

    JULIETTE HAS A GUN

    Pear Inc

    woda perfumowana
    50 ml

    Od

    489,00 zł

    978,00 zł / 100ml

    404

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • RABANNE

    Invictus Victory

    kremowy i intensywny
    50 ml

    509,00 zł

    1.018,00 zł / 100ml

    7
  • GUERLAIN

    50 ml

    605,00 zł

    1.210,00 zł / 100ml

    28

24 produkty z 1254

Aby odnaleźć zapach świetnie współgrający z różnymi aspektami Twojej osobowości, weź pod uwagę perfumy z nutami zapachowymi, które są Ci szczególnie bliskie i w jakiś sposób Cię przypominają. Możesz być pewna, że Sephora pomoże Ci dokonać prawidłowego wyboru. Skorzystaj z podziału perfum na główne rodziny zapachowe. Uważasz się za osobę ciepłą i odważną? Odkryj urok orientalnych aromatów. Przekonaj się, że niejedna tego typu kompozycja zdobędzie Twoje szczególne zainteresowanie. Szukasz nietuzinkowego połączenia świeżości i zmysłowości? Daj się oczarować orzeźwiającym perfumom z rodziny zapachów cytrusowych. Jeśli wolisz ujmująco delikatne i kobiece wonie, koniecznie postaw na kwiatowe aromaty, które znakomicie podkreślą Twoją subtelną naturę. To jednak dopiero początek - możliwości jest całe mnóstwo! Przeróżne połączenia nut drzewnych, korzennych, kwiatowych i waniliowych tworzą fascynujące, często wręcz magnetyczne zapachy. Trudno się im oprzeć! Znajdź najlepsze perfumy dla mężczyzn lub najpiękniejsze perfumy dla kobiet, korzystając z dużego ułatwienia, jakim jest klasyfikacja na nuty zapachowe!