Vanilla Woods – Woda perfumowana

409,00  zł

818,00 zł / 100ml

50 ml818,00 zł / 100ml

THE 7 VIRTUES

Vanilla Woods – Woda perfumowana

409,00 zł

50 ml818,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Zapach damski Zapach preferowany przez kobiety.

    Opis zapachu:
    Hipnotyzującą kompozycję otwierają świeże nuty gruszki, okazałe serce zapachu tworzy róża, a trwały ślad zapewnia organiczna wanilia i apetyczny karmel zestawiony z ciepłą ambrą. W kompozycji wykorzystano organiczną wanilię ze zrównoważonych upraw na Madagaskarze, które zapewniają rodzinom godziwe wynagrodzenie.

    O zapachu:
    Kompozycja Vanilla Woods pomaga zmniejszać stres, działa kojąco i łagodzi zmęczenie za sprawą swoich aromaterapeutycznych właściwości. Kompozycja zawiera alkohol z organicznej trzciny cukrowej i 22% olejków zapachowych o naturalnym, trwałym aromacie.

    O flakonie:
    Twórzmy zapachy, zamiast prowadzić wojny – tak brzmi slogan firmy The 7 Virtues. Zapachy są tworzone z naturalnych, organicznych olejków eterycznych ze zrównoważonego handlu, który wspiera rodziny żyjące w rejonach odbudowujących się po wojnach i konfliktach. Wierzymy, że kluczowa jest przejrzystość, czego potwierdzeniem są nasze flakony, na których przedstawiamy czytelne informacje na temat pochodzenia olejków eterycznych i ich aromaterapeutycznych, uzdrawiających właściwości. Wszystkie nasze formuły są wegańskie.

    Zapach wspiera lokalną edukację i ochronę zdrowia. Wanilia jest pozyskiwana ze zrównoważonego handlu w ramach współpracy, która zapewnia rodzinom godziwe wynagrodzenie.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.3/5

(1197 Opinie)

Wszystko (1197)

(850)

(133)

(66)

(65)

(83)

  • 23 sie 2026

    kali05

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Love Vanilla Woods!

    I love this scent. It lasts about 4 hours on me. It’s a perfect vanilla perfume. You can wear it alone or layer it with an...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 15 sie 2026

    ImDesireeAngela

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Like

    I really like this fragrance. I bought it as a set with Candied Lychee and Cherry Ambition. I love those scents.

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 1197

ODKRYJ MARKĘ
THE 7 VIRTUES

The 7 Virtues to przedsiębiorstwo społeczne. W produkcji używają naturalnych, organicznych olejków eterycznych pochodzących ze sprawiedliwego handlu, aby wspierać rolników w odbudowie biznesu po wojnie lub konfliktach. Ich perfumy są hipoalergiczne, nasycone organicznym alkoholem z trzciny cukrowej i zawierają ponad 22% olejków zapachowych, co zapewnia długotrwały naturalny zapach.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com