lang-close

Chanel bleu 50ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
≤ 50 ml (4)
51 - 100 ml (4)
101 - 200 ml (3)
Aromatyczny (5)
Drzewny (2)
Świeże (1)
Perfumy (5)
CHANEL (5)
Woda perfumowana (2)
Perfumy (1)
Woda toaletowa (1)
Standard (3)
Tylko online (1)
Wyłączność (1)
Spray (1)
 • CHANEL

  CHANEL BLEU DE CHANEL BOX - WODA PERFUMOWANA

  Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo-drzewnym zapachem o urzekającej aurze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim.BLEU DE CHANEL w postaci wody perfumowanej to kunsztownie skomponowany zapach o silnym charakterze.
  od 409,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Woda toaletowa w sprayu

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo-drzewnym zapachem o urzekającej aurze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim.Woda Toaletowa BLEU DE CHANEL odzwierciedla prostą i zmysłową elegancję.
  od 389,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Woda perfumowana w sprayu

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo-drzewnym zapachem o urzekającej aurze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim.BLEU DE CHANEL w postaci wody perfumowanej to kunsztownie skomponowany zapach o silnym charakterze.
  od 435,00 zł
 • CHANEL

  Bleu De Chanel All-Over Spray - Mgiełka do ciała

  Świeży zapach w sprayu do ciała inspirowany ziołowo-drzewnymi nutami BLEU DE CHANEL. Jego poręczny format i lekka natura zachęcają do intuicyjnej i szczodrej aplikacji o każdej porze dnia.
  385,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Perfumy w sprayu

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo drzewnym zapachem o urzekającej aurze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim.Perfumy BLEU DE CHANEL to kompozycja absolutnie doskonała o czystym i głębokim charakterze. Intensywnie męski atrybut który oznacza spełnienie i pewność siebie.
  star star star half star empty star   3
  od 499,00 zł
Polecane